MAGAZİN

İlyas Salman'dan acı itiraf: Kardeşim gözümün önünde yanarak öldü

Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk olan İlyas Salman, geçmişte yaşadığı acı olayları anlattı. İlyas Salman kardeşlerinden 7'sini yoksulluktan kaybettiğini, bir kardeşinin ise yanarak öldüğüne şahit olduğunu söyledi. İlyas Salman, küçük yaşta yaşadığı travmatik kayıplar nedeniyle hastalık hastası olduğunu da ifade etti.

İlyas Salman'dan acı itiraf: Kardeşim gözümün önünde yanarak öldü

Ünlü oyuncu İlyas Salman, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında 'Dur Bi Dinle' programında özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 72 yaşındaki oyuncu, kendisinden bir yaş küçük kardeşinin gözünün önünde yanarak öldüğünü söyledi.

"KARDEŞİMİN YANARAK ÖLÜŞÜNÜ İZLEDİM"

Babasının hamallık yaptığını ve düğünlerde davul çaldığını söyleyen Salman, 11 kardeş olduklarını ancak 7 kardeşini 'yoksulluk hastalığından' kaybettiğini ifade etti.

salman2

Salman, bir kardeşinin yanarak öldüğünü ve o ana şahit olduğunu anlattı. Ünlü oyuncu geçmişte yaşadığı acı olayı şu şekilde anlattı:

"Annem su getirmeye gitti, çeşme bir kilometre kadar uzakta. Kapının arkasına bir taş koyuyor, dışarıda da neredeyse bir metre kar var. Teneke sobanın üzerine de patates ve su koymuş.. Su kaynıyor. Benden bir yaş küçük kardeşim 3 yaş yaşında. Sobaya uzanıyor, eteği tutuşuyor ve yanmaya başlıyor. Ben oradayım. Kapıyı açamıyorum. Aklıma gelmiyor ki bir bez veya kilim örteyim üzerine de söndüreyim. Gözümün önünde yandı ve öldü"
salman3

"HASTALIK HASTASI OLDUM"

Çaresizce kardeşinin yanışını izleyen ünlü oyuncu, bu travmayı hayatı boyunca atlatamadığını ve her gece rüyasında o anı gördüğünü ifade etti. Küçük yaşta yaşadığı travmatik kayıplar nedeniyle hastalık hastası olduğunu söyleyen Salman, "Kardeşlerimin hepsinin ölümünü gördüm, en büyükleri benim. Haftada bir rüyamda yangın sahnesi görüyorum. Çok kötü travma, atlatamadım. Onun için de hastalık hastası oldum. Her gün kendime bir hastalık icat ederim. Bir gün kan kanseri olurum, bir gün kolon kanseri olurum, bir gün beynimde tümör olur. Bugüne kadar bir tek rahim kanseri olmadım" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler