İstanbul'u terk eden Aslıhan Gürbüz 'nerede yaşıyorsunuz' sorusuna yanıt verdi

Şehrin gürültüsünden uzaklaşıp doğaya sığınan Aslıhan Gürbüz yaptığı paylaşımlarla beğeni topluyor. Güzel oyuncu kendisine sık sık gelen 'nerede yaşıyorsunuz' sorusuna yanıt verdi.

En son ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde ‘Merve’ karakterine hayat veren oyuncu Aslıhan Gürbüz ekranlara ara vermiş, yaşadığı sağlık sorunlarının da etkisiyle İstanbul'u terk etmişti.

İki tanesi bel fıtığı olmak üzere dört kez ameliyat geçiren oyuncu, tedavi sürecini tamamladı. Kendisine yepyeni bir hayat kuran Aslıhan Gürbüz kaostan, trafikten, koşturmadan uzaklaştı. Doğa ile iç içe yaşamaya başladı.

Yeni hayatından fotoğrafları sık sık Instagram sayfasında takipçileri ile paylaşan Aslıhan Gürbüz "Nerede yaşıyorsunuz?" sorusuna da yanıt verdi. Yaptığı paylaşımlarla beğeni toplayan Gürbüz son olarak yaptığı paylaşıma şunları yazdı:

'EVDEN ÇIKINCA AVM'DE DEĞİL...'

"En çok sorulan soru 'nerede yaşıyorsunuz?'... Bir suyun kenarında, bir ağacın altında, bir ormanın içinde ya da ıssız olmaya yakın bir adada... Bu memleketin bir köşesinde, bir çoğunun önünden geçtiği, bir çoğunun göremediği çokçalarının kıymetini bilmediği bir enlem ve boylamda yaşıyorum.

Yeşili-maviyi, suyu-gökyüzünü, ağacı-çiçeği, kuşu-yosunu görmeyi çok seviyorum. Uyandığımda karşı evi değil bir ağacı görmeyi, evden çıkınca AVM'ye değil, patikaya uğramayı çok seviyorum. Yani doğayı çok seviyorum, neresi olduğu mühim değil, görüyor ve seviyorsan cennettesin. Koruyor ve saygı duyuyorsan cennetlik... Bu memleketin cennet gibi bir köşesinden herkese selamlar."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
çok ünlüydü de bizim niye haberimiz yok .ve gerçekten gündemi sarsacak haber. bravo
@blackgandalf64 senden daha ünlü ki haberi yapılmış.
okuma birader haberi o zaman.
@blackgandalf64 Senin sorunun ne?Arızan nerende? Yok bilelimde yetkili teknik servisi Yollayacağız da sana...
Çok sevdiğimiz bir oyuncu, iyi yapmış . İstanbulda yaşayan insanların yüzde 90 ı nın hayalini yaşıyor. Bir ömür sağlık ve mutluluklar dilerim.
sehirler insanı boguyor sokaga cıkma yasaklarında hava temizlendi denizde balıklar yunuslar cogaldı dunyanın sonunu insanlar getırıyo malesef boyle dogal yerler az insanlar artık ufak ufak bu tip yerlere kacmaya basladılar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler