HABER

İstanbul'da 'Sarallar'a operasyon

İstanbul'da 'Sarallar' olarak bilinen organize suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda 3 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler arasında, Rize'de bir kahvehanenin taranması ve 3 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyla ilgili aranan kişilerin de bulunduğu öğrenildi. Operasyon sırasında şüphelilerden ele geçirilen kaleşnikof silahlar da basın mensuplarına gösterildi.

Polis, 'Sarallar' olarak bilinen organize suç örgütüne yönelik operasyon düzenledi. Yapılan operasyonlarda aralarında Rize'de bir kahvehanenin taranması ve 3 kişinin hayatını kaybettiği, 5 kişinin de yaralandığı saldırıyla ilgili aranan kişinin de olduğu 3 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerden biri serbest bırakıldı. Diğer 2 şüpheli ise adliyeye sevkedildi. Şüphelilerlerden ele geçirilen kaleşnikof silahlar basına gösterildi.

ŞAHİN DE GÖZALTINA ALINMIŞTI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz günlerde Beykoz’da bir villaya baskın düzenlemiş, operasyonda suç örgütü lideri Sedat Şahin ile 2 adamı gözaltına alınmıştı.

Geri Dön