İstanbullu Gelin'e Defne Samyeli süper minisiyle damga vurdu!

İstanbullu Gelin'in 36. bölümünde diziye katılan Defne Samyeli süper mini eteğiyle nefes kesti! İstanbullu Gelin'in son bölümünde, Garip Bey'in eski eşi Siren karakteriyle diziye katılan Samyeli, mini eteğiyle bol bol frikik verdi.

İstanbullu Gelin'e Defne Samyeli süper minisiyle damga vurdu!

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in 9 Şubat Cuma akşamı yayınlanan 36. bölümünde, Defne Samyeli'nin minisi olay yarattı. Defne Samyeli, diziye Garip Bey'in eski eşi olarak dahil oldu. Defne Samyeli, rüzgarın azizliğine de uğradı.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Evlilik kararı alan Osman, Garip'in eski eşi ile Esma'yı karşı karşıya getirir...Yangın gerçeğini öğrenen Faruk harekete geçer.
Faruk ve Esma arasındaki yüzleşme Reyhan’ı hayatının en zor seçimini yapmak zorunda bırakır. Gerçeklerle yüzleşemeyen İpek, Kıymet’ten duydukları ile neye uğradığını şaşırır. Ufak bir talihsizlik Süreyya’nın aklından bile geçiremeyeceği bir noktaya evrilir. Osman ve Burcu’nun aldıkları karar, başta Esma olmak üzere herkesi şaşkına çevirecek bir ismin Bursa’ya gelmesine neden olur. Her şeyin yolunda olduğunu düşünen Adem aldığı bir haberle en büyük kâbusunu yaşayacaktır.

MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER OLDU?YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Sen ana haber sunmuş bir kadın / annesin. Ne gerek var şöhret peşinde koşan genç kız gibi?
bu kadını severdim ama şimdi çok antipatik geliyor. baskıcı kocadan boşanan kadınlara döndü iyice
çok iticiydi rol yeteneği sifir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler