Jennifer Lopez'den Sadakatsiz filmiyle ilgili şaşırtan itiraf

Jennifer Lopez, bir dergiye verdiği röportajda, yaşadığı bir pişmanlığı dile getirdi. 2002 yapımı Sadakatsiz’deki başrolün kendisine teklif edildiğini ama rolü kabul etmediğini söyleyen Lopez 'Topuklarıma sıkmak istiyorum' dedi.

Jennifer Lopez'den Sadakatsiz filmiyle ilgili şaşırtan itiraf

Jennifer Lopez, Diane Lane'e Oscar adaylığı kazandıran 2002 yapımı Sadakatsiz'deki başrolün kendisine teklif edildiğini ama rolü kabul etmediği için pişman olduğunu ifade etti.

“Evet. Sadakatsiz – Unfaithful adında bir film vardı. Rol bana teklif edilmişti ve o zaman senaryonun ayaklarının henüz yere basmadığını düşünmüştüm” diyen ünlü şarkıcı “Adrian Lyne'ın işin hakkından geleceğini bilmem gerekirdi ama akıl edemedim. Diane Lane rol için mükemmeldi, rol ona biçilmiş kaftan gibiydi ama bunu düşündüğümde… Hakikaten topuğuma sıkmak istiyorum. Gerçekten” diyerek pişmanlığını dile getirdi.

Vanity Fair'e konuşan Jennifer Lopez, filmin ardındaki vizyonu senaryoyu okuduğunda göremediğini, projenin ardındaki yetenekli yönetmene güvenmiş olmayı dilediğini de söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
en sevdiğim filmdi
jenifer lopezin bu tür şeylere ihtiyacı mi var 18 sene geçmiş üstünden anlamsız bir demeç
@bemsah80s Var. Çünkü yaşlanıyorlar ve artık eskisi kadar prim yapamıyorlar piyasada. Helede sürekli olarak bolca taze kan körpecikler gelip medyayı kameraları ele geçirirken. Sürekli değişen bir liste düşün. Zirvede kalmak fizik kurallarına göre aykırı ve bunun mücadelesini veriyorlar.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler