MAGAZİN

Jennifer Lopez'in eski menajerinden kalça itirafı

Rob Shuter, bir dönem menajerliğini yaptığı Jennifer Lopez'in bilinmeyenlerini anlattı. Hollywood yıldızının sanılanın aksine çok kibar olduğunu ve kendisiyle barışık yaşadığını söyleyen PR uzmanı, ünlü yıldızın Ben Affleck ile olan ilişkisi hakkında da konuştu.

Jennifer Lopez'in eski menajerinden kalça itirafı

Jennifer Lopez'in, 2003 ile 2005 arasında birlikte çalıştığı ünlü menajer ve PR uzmanı Rob Shuter, Daily Mail gazetesinin internet sitesine bir röportaj verdi.

'Lopez'i herkesten daha yakından tanıyan kişi' olarak bilinen Shuter, Hollywood yıldızının bilinmeyen özelliklerini ve onunla ilgili geleceğe dair beklentilerini açıkladı. Rob Shuter, röportajında; 52 yaşındaki yıldızın, herkesin çok beğendiği bazı özelliklerinden bir dönem hiç hoşnut olmadığını da anlattı.

15687-jennifer-lopez-e-150-bin-dolarlik-instagram-fotografi-davasi-5e9f001ce7c22

İlerleyen yaşına ve dünyaya getirdiği iki çocuğa rağmen fiziksel görünümünü korumayı başaran sanatçı için "Jennifer'ın hayatında, büyük kalçasından memnun olmadığı bir dönem de vardı" diye konuştu.

616ebfa586b24436b83b1ee3

Rob Shuter, Lopez'in, 14 yıl sonra eski nişanlısı Ben Affleck ile yeniden romantik bir ilişki yaşamasına da değindi. Shuter'a göre; Lopez ile Affleck eninde sonunda evlenecekler. Tecrübeli menajer, yeniden Bennifer olarak anılan çiftin ilk ayrılığının Ben Affleck yüzünden gerçekleştiğinden de bahsetti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler