HABER

Kalp krizi geçiren yolcuyu, otobüs şoförü hastaneye yetiştirdi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Özel Halk Otobüsünde yolculuk yapan bir kadın, yolculuk esnasında rahatsızlanınca otobüs şoförü tarafından hastaneye yetiştirildi.

Edinilen bilgiye göre, Özel Halk Otobüsünde bir kadın yolculuk esnasında fenalaştı. Yolcular tarafından oturtulan ve ilk müdahalesi yolcular tarafından yapılan kadının kalp krizi geçirdiği sanıldı.

Otobüs şoförü ise seferi bırakarak kadını en yakın hastaneye yetiştirerek tedavi olmasını sağladı.

Yolcuların hastaya müdahalesi ise bir yolcu tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi. Kadını hastaneye yetiştiren otobüs şoförü vatandaşın takdirini topladı.
Rahatsızlanan kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
helal olsun
Bakalım şimdi de bu furya başladı. Yakında bilinçsiz müdahale ettiniz deyip birileri dava açar yada şöförlerden birisi yargılanır hakkında dava açılır, o zaman tövbe ederler yaptıkları kahramanlığa. Burası türkiye hiç bir iyilik kkötülüksüz kalmaz.
hekes kendi işini yapsın pacaksan bişey kurtaracaksan hatayı haber ver 112 ye söyle güzergahını seni karşılasınlar ve durumu ciddi olan hastanın hicdeğilse % 70. 80 şansı olsun ya sen hastaneye koskoca araçla ulaşana kadar daha kötüsü olsa hiçmi vicdan azabı çekmeyeceksin nedense her halk otobüsü 112 oldu ülkemizde
Geri Dön