HABER

Kan donduran işkence görüntüsüyle ilgili flaş gelişme!

Bir babanın yaramazlık yaptığı iddiasıyla sinirlendiği çocuğun el ve ayaklarını bağlayarak hortumla dövdüğü o kan donduran görüntüler gündeme bomba gibi düşmüştü. Şanlıurfa'nın Suruç Kaymakamlığı, sosyal medyada bir kişinin küçük oğluna hortumla işkence yaptığı sırada çekilen ve tepkiye yol açan görüntünün ilçede çekilmediğini açıkladı.

Bir baba, yaramazlık yapmasına sinirlendiği 8 yaşındaki çocuğunun el ve ayağını iple bağlayıp, hortumla dövdü. Küçük çocuğun acı içerisinde babasına yalvardığı anların görüntüsü ise cep telefonu kamerası ile kaydedilerek sosyal medya kanallarından paylaşıldı. Bazı sosyal medya kanallarında Suruç'ta çekildiği iddia edilen görüntülerin haberlere konu olmasının ardından Suruç Kaymakamlığı tarafından inceleme başlatıldı. Yapılan araştırma sonunda Suruç'ta çekilmediği anlaşılan görüntüyü ilçede ekilmiş gibi yayan sosyal medya kullanıcısı hakkında savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

Suruç Kaymakamlığı'ndan da konuya ilişkin yapılan açıklamada, görüntülerin Suruç ile alakası bulunmadığına dikkat çekilerek şöyle denildi:

"Konuyla ilgili olarak Suruç Kaymakamı Ferhat Sinanoğlu'nun talimatıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü başta olmak üzere tüm yetkililer harekete geçirilmiş, yapılan inceleme ve çalışmalarda paylaşımı yapan sayfanın admini tespit edilmiş olup, Cumhuriyet Savcılığınca konuyla ilgili soruşturma başlatılmıştır. Yapılan araştırmada görüntüleri paylaşan konuya ilişkin sayfanın editörü Youtube'de izlediği görüntüleri vahşeti ortaya koyan babanın bulunup cezalandırılması için kendi sayfasında yer ve zaman belirtmeden paylaşmış olup, bahse konu görüntünün Suruç ilçesinde yaşanmış gibi gösterilmesine sebep olmuştur." (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
size ne kardeşim babası değil mi ister döver ister sever
@izzetiy Umarım yaşlanmazsınız bu şekilde eğitilen çocuk siz yaşlılığında altınıza kaçırdığınızda yolunuz kayıp ettiğinizde yere düşğünüzde eğitmek için aynı yöntemi kullancaktır.
hayvan herif sen hiç babandan dayak yedinmi..yediyse de enfazla tokat tekme yemişsin dur.nedir el ayaklarını baglamak hortumla dövmek.vicdansizlik başka bişey değil.
@izzetiy Hakikaten arızasın bu görüntüyü savunduğun için, sana da böyle yapsınlar kimse sesini çıkarmasın , ulan nasıl bir kafa yapın var
@izzetiy GERÇEKTEN BU DÜŞÜNCEDE İSEN SEN NE BİÇİM İNSANSIN PARDON SENİN GİBİLER İNSAN OLAMAZ
izzetiy sen bir inek bile olamazsın cevabım sana
suç teşkil ediyor nerde işlenirse işlensin, çocuğuna bu işgenceyi yapan katil ruhlu vahşi insanların cezalandırılması gerekiyor.
@bluemagic59 Bir kızım var 2.5 yaşında bir baba evladına nasıl bunu yapar anlam veremiyorum izlerken yüreğim dayanmıyor malesef ülkemizde kültür insanlık medeniyet gelişmiyor gelişmiycekde
Bu videoyu çeken kişi niye buna engel olmamış. Bu babayada aynı işkence yapılsın.
Geri Dön