MAGAZİN

Karadayı 48. bölüm (son bölüm) izle

Karadayı 48. bölüm yine nefes kesti. Karadayı'nın son bölümünde kendisine öldü süsü veren savcı Turgut, yurt dışına çıkış yapmak isterken yakayı ele verdi.

Karadayı 48. bölüm (son bölüm) izle

Karadayı 48. bölümüyle izleyiciyle buluştu. atv'nin sevilen dizisi Karadayı'nın son bölümünde Turgut'un ölmediği ortaya çıktı. Gerçeği öğrenen Mahir ve Feride, adalete teslim etmek için Turgut'un peşine düştü. Turgut'un ülkeden çıkmak isteyeceğini düşünen Mahir, komiser Yasin'in de yardımıyla bütün emniyeti alarma geçirdi. Kendisine öldü süsü veren Turgut ise kuracağı yeni hayatın hayalerini kurar. Ancak komiser Yasin ve Mahir, Turgut'un yeni kimliğini tespit eder. Sınırdan geçmek için son hazırlıklarını yapan savcı Turgut'un hevesi kursağında kalır.

Karadayı'nın 48. bölümünde; Birbirlerini deli gibi seven Feride ve Mahir'in aşk hayatında da yeni gelişmeler yaşanır. Feride, Sinan ile davada kalabilmek için nişanlandığını Mahir'e anlatır. Aldığı bu mutlu haberle Mahir büyük bir sevinç yaşar.

Mahir, kurul görüşmesinden sonra yüzüğü çıkaracağından emin, Feride'nin kendisine gelmesini beklerken Sinan da boş durmadı. Mahir, Feride ve Sinan'ın ayrılmadığını gazete manşetlerinden öğrenince çılgına döndü ve Feride'ye çok kırılır.

Ancak filmin final bölümünde, ikili konuşarak durumu düzeltir.

Karadayı 48. bölümü izlemek için TIKLAYINIZ

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler