Kardeş katili firari 02.00’de enselendi

Kardeşi Ceylan’ı öldürüp kaçan Erhan Timuroğlu’nun rezidansta saklandığı tespit edildi. Timuroğlu, kıyafet almak için dışarı çıkar çıkmaz enselendi!

Kardeş katili firari 02.00’de enselendi

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 28 Şubat’ta Ataşehir’de kız kardeşi Ceylan Timuroğlu’nu öldüren Erhan Timuroğlu’nu her yerde aramaya başladı. Erhan Timuroğlu ve şoförü Can Fırat A. ile birlikte Kadıköy’de bir otomobil galerisini silahlarla tarayan Cüneyt A. gözaltına alındı. Timuroğlu’nun kız kardeşiyle ilişkisinin olduğunu düşündüğü işadamı Bekir Teker’in işyerlerinin kurşunlanması üzerine ekipler, işadamını da korumaya aldı.

REZİDANSTA AYLARCA GİZLENDİ

Cüneyt A.’nın yakalanmasını ardından Sancaktepe’de lüks bir rezidansta aylarca gizlenen Erhan Timuroğlu, evden kıyafet almak için dışarı çıktı. Özel harekat ekipleri gece saat 02.00’de operasyon için harekete geçti. Timuroğlu’nun gizlendiği 27 numaralı daireye baskın yapıldı. Timuroğlu ve A. gözaltına alındı.

CİNAYET İŞLEDİĞİ TABANCA BULUNDU

Operasyon ekipleri, Erhan Timuroğlu’na evde silah olup olmadığını sordu. Timuroğlu, 2 Kalaşnikof ve 1 tabanca olduğunu söyledi. Polis ekipleri, tabancanın kız kardeşinin öldürülmesinde kullandığın tabanca mı? sorusuna da Timuroğlu evet yanıtını verdi. Evde yapılan aramalarda, 2 adet Kalaşnikof silah ve Ceylan Timuroğlu’nun öldürülmesinde kullanılan tabanca ele geçirildi. (Akşam)

Okuyucu Yorumları 12 yorum
gücü ancak kız kardeşine yeten çakma delikanlı
Bunlar aramızda insan kılığında dolaşan, şeytana hizmet edenler.
ülkücülük ideolojisini benimseyen insanlarda karşı görüşlere karşı acımasız düşünceler olur, tehlikelidirler, acımasız olabilirler. Heleki Türk olmayıpta bu ideolojiyi benmserse tam bir suç makinesi olur.
adamin ulkucu oldugunu nereden biliyosun karalama yapma boş konuşma
@bedrixan_2017 rumuzlu kardeşim hakikaten bu fikirde olanların çoğu HIRSIZ,GASPÇI-DEVLETİN VE MİLLETİN MALINA ÇÖKEN MODERN HAYDUTLAR.İçlerinde iyi olanları tenzih ederim amma kandan beslenen pitbull tarzı vahişler.
O İNSAN MÜSVEDDESİNİ GEBERENE KADAR CEZA EVİNDEN ÇIKARTMASINLAR
seviyor lan işte saygı duysaydın
Kız kardeşinin bir ilişkisi var diye öldüren bu katil hiç kimseyle ilişki yaşamamışmıdır
Nefisleri azdırıp her isteğini yerine getirip arzuların isteklerin hevanın peşinden gitmenin sonu budur.! Hepimiz beşeriz bir durup düşünmeli ilah bizi niye yarattı.? Azgınlık için mi yoksa dosdoğru ve güzel olan islam yolunu iyilik merhamet yolunu doğruluk yolunu tutmak içinmi? Allah o masum insana Rahmet eylesin.Hepimize kendimiz ve yakınlarımız için de ders çıkarmayı nasip etsin.
herif 9 aydır lüks rezidansta saklanmış .. iş yok, güç yok..9 ay o evin kirasını kim ödedi acaba..
SOYUN KURUSUNNN NAMUSUZZZ
çakma kabadayı bunu çıplak oğlancı koğuşuna artsınlar orda erkekligini göstersin
Diğer Haberler