Karısının başını kesip poşet içinde karakola getirdi!

Hindistan'ın Ajjampura kentinde cani koca, kendisini aldattığı eşinin kafasını palayla kesip poşet içine koydu. Karakola getirip "Bu benim karım" diye teslim oldu...

Karısının başını kesip poşet içinde karakola getirdi!

Hindistan'da kan donduran bir koca vahşeti yaşandı. Ajjampura kentinde cani koca, kendisini aldattığını iddia ettiği karısı Roopa'nın başını tahra ile kesti. Kadının kesik başını poşet içinde karakola götüren cani koca "İşte bu benim karım" diyerek teslim oldu.

1902565_0_1536752194SvnHh

Polis karakoluna elinde pala ve bir çöp poşetiyle girdi. Bu sırada polislerden biri olayı cep telefonuyla görüntülemeye başladı.

Bu sırada polislerden biri olayı cep telefonuyla görüntülemeye başladı. Torbayı yere bırakan adam, içinden kesik bir baş çıkardı.

1902565_5_1536752195Zxnjb

Kanlar içindeki başı polislere gösterip, "Bu benim karım" dedi. Polisler donup kaldı...

1902565_4_1536752195EXrEQ

Dehşet görüntülerinin kaydedildiği yer, Hindistan'ın Ajjampura kenti. Cani kocanın eşi Roopa'yı korkunç şekilde öldürme nedeni, aldatma suçlaması.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
valla helal olsun bizim mahalleden de böyle adam çıktı ya gerisi o Emmi değil
kafayı kesen katıl olmuş oldu.. kafa kesmek (Bir şüpheye binaen) hangi dinde hangi hukuk sisteminde var? bunu onaylamak orman hukukunu onaylamaktir..
Mert adammış polisi uğraştırmamış hiç
Acaba bu olaydan önce bu yaratık şeytan kaç kere karsini aldattı acaba
abovvvv
Geçen iki tane arkadaşın başına böyle üzücü olay gelmiş. Arkadaşlar gayet normal şekilde tepki vermişler ama adaletsizlik olmuş caydırıcı ceza aldatmaya gelmeli .!!!
Bir insani oldurmek ne sebeple olursa olsun barbarliktir. Yorumlarda genelde erkek suc isliyorsa eyvah! Kadinlar tarafindan cok ciddi sindiriliyor olduk! Peki kadinlarimiza ne oldu gunluk bir tane esini aldatan haberler var bunlar elestiriye kapali konular haline geldi yani hayatimizda siradanlasti. Uzucu...
Dikkat edin nerede muhafazakarlık, bilimden uzak örf adetlere göre dini kurallara göre yaşayan insanlar varsa, orada canilik, geri kalmışlık, fakirlik, katliamlar, açlık vardır.. dikkat edin dünyayı inceleyin..
tamam artık direk cennete gidersin orda huriler bekliyor seni hadi
delikanlı ve yiğit bir adammış.helal olsun.
Diğer Haberler