MAGAZİN

Kerimcan Durmaz kalça dansı yaptı

Kısa bir süre önce YouTube kanalı açan fenomen Kerimcan Durmaz, New York'ta bindiği metroda herkesin içinde direğe tutunarak kalça dansı yaptı.

Uçaktaki müstehcen görüntülerinden dolayı hakkında birçok dava açılan Kerimcan Durmaz, eğitimini tamamlamak için New York'a taşındı. Kısa bir süre önce YouTube kanalı açarak günlük yaşantısını paylaşan fenomen Kerimcan Durmaz, son videosunda bindiği metroda kalça dansı yaptığı anları paylaştı.

DJ'lik yaptığı dönemde danslarıyla adından söz ettiren Durmaz, son olarak New York metrosunda direğe tutunarak kalça dansı yaptı.

YouTube kanalı için bu anların videosunu çektiren Durmaz, bu akşam yayınlayacağı videosunun mini tanıtımını da Instagram hesabından paylaştı.

5ce63124ae298bd6388f190b

TWERK YAPTI!

Dün akşam arkadaşıyla bir mekana giden Kerimcan Durmaz, bu sefer de herkesin içinde twerk yaptı. Kıvraklığıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Durmaz, o anları videosunu da 2,8 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından yayınladı.

Bir süredir yurt dışında yaşayan ve sosyal medya hesabını aktif kullanmayan Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz hafta "Artık kimseyi umursamıyorum. Her yerden hikaye paylaşacağım" diyerek sosyal medyaya geri döndüğünü duyurmuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler