MAGAZİN

'Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çifti evlendi mi?' sorusuna yanıtı Kıvanç Tatlıtuğ verdi.

Kıvanç Tatlıtuğ'un sevgilisi Başak Dizer'in twitter hesabından paylaştığı 'Kıvanç Tatlıtuğ ile evlendik' mesajı sosyal medyaya bomba gibi düştü. 'Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çifti evlendi mi?' sorusuna yanıtı Kıvanç Tatlıtuğ verdi.

'Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çifti evlendi mi?' sorusuna yanıtı Kıvanç Tatlıtuğ verdi.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Başak Dizer ile evlendiği haberi sosyal medyayı karıştırdı. Kıvanç Tatlıtuğ'un sevgilisi Başak Dizer Twitter hesabından "Kıvanç Tatlıtuğ ile evlendik" mesajını paylaştı. Başak Dizer'in bu paylaşımının ardından genç kızlar sosyal medyada üzüntü dolu mesajlar yayınlarken, bazıları da hesabın hacklenmiş olduğunu iddia etti. Başak Dizer iki hafta önce Instagram'dan Twitter hesabının çalındığı duyurmuştu. Bu nedenle Başak Dizer-Kıvanç Tatlıtuğ çiftinin evlenip evlenmediği gizemini koruyor.

İKİ SEVGİLİ CAPE TOWN'DA TATİL YAPTI

Yaz sezonunu Alaçatı'da açan Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ, iki gün önce Cape Town'a tatile gitmişti. Başak Dizer, çiftin tatil fotoğraflarını Instagram'da paylaşmıştı.

KIVANÇ TATLITUĞ YALANLADI

Başak Dizer'in twitter hesabından yapılan evlilik tweetine açıklama Kıvanç Tatlıtuğ'tan geldi. Yakışıklı oyuncunun hakkında çıkan bu haberi yalanlamasıysa uzun sürmedi. "Kıvanç Tatlıtuğ ile evlendik" mesajının ardından hesabın hacklenmiş olduğunu iddia edenler haklı çıktı.Yakın arkadaşı Berk Erçel'le kameralara takılan Kıvanç Tatlıtuğ, muhabirlerin evlilik tweet'iyle ilgili sorularına "Sevgilimin hesabı hacklendi" yanıtını verdi.

BAŞAK DİZER KİMDİR?

Türkiye'de yakışıklılar arasında 2. olan Tatlıtuğ'un sevgilisi olarak gündeme düşen Başak Dizer Fransez, Aşk-ı Memnu dizisinde, stil danışmanlığı yaptı. Tatlıtuğ'un elbiselerini tasarladı. Moda eğitimi alan Dizer dizilerde stil danışmanı olarak biliniyor. İstanbul ilinde yaşayan Başak Dizer Marmara Üniversitesi İletişim Bölümü mezunu. Sonrasında Milano'da Instituto Moda di Burgo'da stilistlik eğitimi, dönüşte İstanbul'da LCC tasarım bölümü ve Mimar Sinan Üniversitesi moda tasarım bölümü eğitim sertifikaları aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön