Kızım dizisi 16. yeni bölüm bu akşam var mı? İşte 11 Ocak Cuma TV8 yayın akışı

Kızım dizisi 16. yeni bölümü hayranları tarafından merakla bekleniyor. TV8'de son olarak 28 Aralık Cuma akşamı 15. son bölümüyle ekrana gelen Kızım'da Öykü'nün velayet davasında annesi Asu'yu seçmesi, Demir'e büyük şok yaşatmıştı. Peki Kızım dizisi yeni bölüm bu akşam neden yok? Kızım 16. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte tv8 11 Ocak Cuma yayın akışı.

Kızım dizisi 16. yeni bölüm bu akşam var mı? İşte 11 Ocak Cuma TV8 yayın akışı

TV8 ekranlarında cuma akşamları ekrana gelen Kızım dizisinin 16. yeni bölümü bu akşam da yayınlanmayacak. Yeni yılla birlikte kanalların reklam anlaşmalarını yenilemesi nedeniyle iddialı diziler ekrana verdi. Başrollerini Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız'ın paylaştığı Kızım dizisinin yeni bölümünün 25 Ocak Cuma yayınlanması bekleniyor.

TV8'de ise 11 Ocak Cuma akşamı Kızım dizisi yerine 20.00'de Şahan Gökbakar'ın Osman Pazarlama isimli filmi ekrana gelecek.

KIZIM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Kızım'ın son bölümünde, Candan Demir'in kendisinden sakladığı büyük sırrını öğrendi. Demir, Cemal ve Uğur hakkındaki gerçekleri öğrenince büyük şok yaşayan Candan, Demir'den uzaklaştı. Dizide velayet davasında ise herkesi şoke eden bir gelişme yaşandı. Mahkemede Öykü annesini seçince, Öykü'nün velayeti Demir yerine Asu'ya verildi. Kızının Asu'yu seçmesiyle Demir büyük bir yıkım yaşadı.

5c24f0de0f2544080ce02cee

Öykü'nün gerçek kızı olup olmadığını anlamak isteyen Demir DNA testi yaptırdı. Ancak bu testi yaptıracağını duyan Öykü kendisine küstü. Demir ise aldığı sonuç zarfını açmadı. Öykü'ye 'Sonuç ne olursa olsun sen benim kızımsın' diyen Demir DNA sonucunu açmadan yırtıp attı.

Candan ise Uğur'un annesinin evine gittiğinde gördüğü fotoğrafla şoke oldu. Demir'in en yakın arkadaşı olan Uğur'un evine soymaya çalışan kişi olduğunu anlayan Candan, Demir hakkındaki gerçekleri öğrenmek için Cemal'in kapısını çaldı. Demir ve Uğur'un hırsız olduğunu öğrenen Candan büyük şok yaşadı. Uğur ise Candan'ın yanına giderek, Cemal'in de bir hırsız olduğunu ve yalan söylediğini anlattı. Çevresindeki herkesin kendisini kandırdığını anlayan Candan, Demir'den de uzaklaştı.

Demir ise velayet davasının gerilimini yaşadı. Mahkemede Asu'nun alkolik, Demir'in ise sabıkalı olduğu ortaya çıkınca hakim son kararı vermek için Öykü'ye sordu. Ancak Öykü annesi Asu'nun yanında kalmak istediğini söyledi. Mahkeme de Öykü'nün velayetini Asu'ya verdi. Kızının annesini seçmesine inanamayan Demir adeta yıkıldı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Boş beleş gereksiz bir dizi. Bende final yapıyor sanıp sevindim bir an :-/
Boş beleş bir dizi..Bende veda ediyor sanıp sevinmiştim :-/
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler