Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kızıyla bambaşka bir hayat kurdu! Kira ödemekten bıktı artık minibüste yaşıyor

  45 yaşındaki Marie Grindlay, dört yaşındaki kızı Ruth, iki köpekleri Shasta ve Freyja, tavuklarıyla birlikte Kanada’da yaşıyor. Ancak onların yaşamı toplumsal normların biraz ötesinde. Çünkü iki yıl önce ev sahibi ile anlaşamadıkları için evinden taşınan aile, bir minibüste yaşıyor.

  Kızıyla bambaşka bir hayat kurdu! Kira ödemekten bıktı artık minibüste yaşıyor

  2019 yılına kadar kızı ve evcil hayvanlarıyla beraber normal bir hayat süren Marie Grindlay, ev sahibiyle kira konusunda yaşadığı anlaşmazlıktan sonra bütün hayatını bir anda değiştirdi. Oturdukları evden taşındıktan sonra yeni bir yaşam alanı için arayışa çıkan Grindlay’ın arkadaşı garajda duran ve kullanılmayan bir minibüsü vermeyi teklif etti. Maddi olarak zorluk yaşayan Grindlay teklifi kabul etti ve yeni hayatları minibüste başladı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  3

  OTOBÜSÜ EVE ÇEVİRDİ

  1

  Otobüsün içinde bir banyo, yatak odası ve dolap olduğunu belirten Grindlay, kendilerine uygun bir yaşam kurmak için iç mekanı dizayn etti ve bir mutfak inşa etti. İlk yıl büyük bir zorluk yaşadığını söyleyen Grindlay, “Bütün yıl boyunca suyumuzu taşımak zorunda kaldım. Kış mevsiminde kısıtlı elektriğimiz olduğu için ısınma ve sıcak su arasında seçim yapıyorduk” dedi.

  TAMAMEN DOĞAL YAŞIYORLAR

  2

  Marie ve kızı haftada üç kez şehir dışında bulunan beş atın bakımıyla ilgileniyorlar. Kalan zamanlarında ise köpekleri yürüyüşe çıkararak, tavuklarıyla ilgilenerek evde olmayı tercih ediyorlar. Yeni yaşamında kendisini özgür hissettiğini söyleyen Grindlay, kış için hazırlıklarını şimdiden tamamladı. Hatta otobüsü büyütmek için yeni tasarımları yapmaya başladı.

  Express

  En Çok Aranan Haberler