MAGAZİN

Kris Jenner'dan olay itiraf! 'İlişkiye girdiğimizde kızım yatağın altındaymış'

Kardashian'ların annesi Kris Jenner, Amerika'da yayınlanan The Ellen DeGeneres Show programına katıldı. Burada bomba bi itirafta bulunan Jenner, eski erkek arkadaşı ile cinsel ilişkiye girdiği yatağın altında o sırada saklambaç oynayan 10 yaşında olan kızları Khole ve arkadaşının bulunduğunu söyledi. İlişki sonrası odadan çıkarken çocukları gören Jenner, kızının ve arkadaşının cinsel ilişki sırasında çıkan sesleri duyduğunu itiraf etti.

Kris Jenner'dan olay itiraf! 'İlişkiye girdiğimizde kızım yatağın altındaymış'

Kris Jenner, yatak odasında erkek arkadaşı ile önce yaramazlık yaptıklarını daha sonra yatakta ilişkiye girdiklerini söyledi. Jenner, tüm yaşananlara kızları Khole ve arkadaşının şahitlik ettiğini yıllar sonra itiraf etti.

avalon-0521910724

KORKUDAN ÇIKAMADILAR

Kris, kızları ve arkadaşının korkudan saatlerce yatak altında kaldığını ve erkek arkadaşı ile uykuya daldıklarından emin olunca kızların odadan sessiz bir şekilde çıktıklarını söyledi.

avalon-0533811572

HALA UTANÇ DUYUYOR!

Khole Kardashian ise, yaşanılan bu durumdan annesinin hala utanç duyduğunu söyledi.

avalon-0531736792

avalon-0531228651

avalon-0539896192

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
maya bozuk olunca normal...
görselerde fark etmezdi senin için hepiniz aynisiniz çünkü
Ve bunların hayatlarını milyonlarca embesil takip ediyor.türkiye de de maalesef böyle hayatlar ve onları takip eden oksijen israfları bol.bir tane yaratık uçakta şeyini çıkardı millete göstere göstere,ya arkadaş bu nasıl millet,hiçbir şey olmamış gibi o yaratık hala piyasa da ve hala milyonlarca onun b.k.tan hayatını merak eden takipçisi,çok tuhaf bir durum...
Geri Dön