MAGAZİN

Kuzey Yıldızı'nın Feride'si Gizem Güneş'ten Jonas Brothers itirafı!

Kuzey Yıldızı dizisinin Feridesi Gizem Güneş'in Instagram üzerinden paylaştığı hikayesi gündem oldu. Jonas Brothers hayranı olan Gizem Güneş, hikayesinde konser sırasında çığlık atan kızların videosunu paylaşarak "Jonas Brothers konserine gitsem muhtemelen ben de en az bu kadar bağırırdım" notunu düştü. İşte, ayrıntılar...

Kuzey Yıldızı'nın Feride'si Gizem Güneş'ten Jonas Brothers itirafı!

Kuzey Yıldızı'nın Feride'si güzel oyuncu Gizem Güneş sosyal medya hesabı üzerinden Jonas Brothers müzik grubunun hayranı olduğunu ifade etti. Ünlü oyuncu Gizem Güneş, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Jonas Brothers konserine giden kızların videosuna yer vererek en az onlar kadar heyecanlanacağını ifade etti. İşte, detaylar...

GİZEM GÜNEŞ'TEN JONAS BROTHERS İTİRAFI

Jonas Brothers hayranı olan Gizem Güneş, Instagram hikayesinde konser sırasında çığlık atan iki kızın videosunu paylaşarak "Jonas Brothers konserine gitsem muhtemelen ben de en az bu kadar bağırırdım" notunu düştü.

Ekran Resmi 2021-04-23 01.38.04

JONAS BROTHERS NEDİR?

Jonas Brothers, Amerikan pop rock grubudur. Kevin Jonas ve Joe Jonas tarafından kurulan Jonas Brothers, grup üyelerinden Nick'in henüz yedi yaşındayken Broadway müzikallerinde sahne almasıyla müzik dünyasına giriş yaptı.

2003'te "Joy to the World (A Christmas Prayer)" adlı ilk single'ını yayımladıktan sonra Columbia Records ile anlaşan Nick, 2004 yılında ilk albüm kayıtlarına başladı. Aynı dönemde kardeşi Joe da Nick'in izini takip ederek birkaç müzikalde sahne almaya başlayan Joe ve Nick 2005'te Columbia Records'un patronu Steve Greenberg'in önerisiyle yanlarına kardeşleri Kevin'ı da alarak grubu kurmuş oldular.

2005 yılında Kelly Clarkson, Jesse McCarthy, Backstreet Boys ve The Click Five gruplarıyla birlikte sahne almaya başlayan Jonas Brothers, 2006'da It’s About Time isimli ilk albümünü yayımladı. Albümle listelerde istediği başarıyı yakalayamayan grup, "Mandy" ve "Year 3000" adlı parçaları single olarak piyasaya sürdü. Albümün satışlarının da düşük olması sebebiyle Columbia Records grupla olan anlaşmasını sonlandırırken, Jonas kardeşler 2007'nin başında Hollywood Records’a geçiş yaptı.

2007 yılında kendi isimleriyle aynı ismi taşıyan ikinci stüdyo albümünü Jonas Brothers, albümün prodüksiyonunda John Fields ile bir araya geldi. Billboard 200 listelerinde 5 numara olmayı başaran grup, en iyi çıkışı 3. single'ları "S.O.S."in Billboard Hot 100'de 17 numara olmasıyla elde etti.

Grup, kadrosunda üç kardeşin yanı sıra John Taylor (gitar), Greg Garbowsky (bas gitar), Jack Lawless (davul) ve Ryan Liestman (klavye)'ı da bulunduruyor.

Yaz aylarında gösterime giren Camp Rock filminde rol alan Jonas'lar, filmin soundtrack albümü ile Billboard listelerinde zirveye kadar yükseldi. Ağustos ayının sonlarında ise üçüncü stüdyo albümleri "A Little Bit Longer"ı yayımlayan Grup, Billboard 200 listesine ilk sıradan giriş yaptı.

Jonas Brothers isimli bir önceki albümleri de aynı hafta ilk 10 içinde yer alınca, grup biri soundtrack olmak üzere tam üç albümle Billboard 200'ün ilk 10'u içerisinde yer alarak bir ilke imza attı. Jonas Brothers tarihin en iyi Boybandlerinden biri olarak gösterildi.

GİZEM GÜNEŞ KİMDİR?

30 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da doğan Gizem Güneş, dizi film ve tiyatro oyuncusudur. Güneş, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine oldukça küçük bir yaşta başlayan Güneş, ilk deneyimini 2007 yılında “Binbir Gece” dizisinde rol alarak edinmiştir. Oyunculuk kariyerinde farklı dizi ve film projelerinde yer alma fırsatı yakalamıştır. Moya-Hitit Yıldızı, Kanatsız Kuşlar, Fırtınagibi pek çok farklı dizi sayesinde her geçen gün performansını daha iyiye taşımıştır. 170 cm boyunda olan ve 52 kiloya sahip olan Gizem Güneş, oyunculuğuyla herkesin beğenisini kazanmayı başarmıştır. 2019 yılından beri yayında olan “Kuzey Yıldızı İlk Aşk” filminde canlandırdığı “Feride” karakteriyle oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön