SPOR

CANLI

Mancini ile Selçuk arasında buzlar eridi

Galatasaray'da bugün antrenman öncesi Mancini ile Selçuk İnan görüştü. İşte görüşmede konuşulanlar...

Mancini ile Selçuk arasında buzlar eridi

Galatasaray'da buzlar eridi ve iç barış sağlandı. Derbi maçta Roberto Mancini ile tartışıp kenara gelen, ardından da formasını ve pazubandını çıkarıp, sahayı terk eden Selçuk İnan, şimşekleri üzerine çekmiş ancak hocasının sahip çıkmasıyla beraber cezadan kurtulmuştu.

[Galatasaray-Fenerbahçe-![Galatasaray-Fenerbahçe](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2121051/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-fenerbahce-153472-myspor)

Cim-Bom'da bir günlük iznin ardından Sivas karşılaşmasının hazırlıkları başlarken Roberto Mancini, derbinin olay ismi Selçuk İnan'la antrenman öncesi bir araya geldi.

Bu görüşmede Selçuk İnan'ın, hocasından hem özür dilediği hem de kendisini koruduğu için İtalyan teknik adama teşekkür ettiği belirtildi.

Selçuk'un bu zirvede, "Tribünler tepki gösterince çok kötü hissettim kendimi. Bu sırada sizde bana dönüp birşeyler anlatmaya çalıştınız. Tribün tepkisi ile birleşince sizin uyarılarınızı yanlış yorumladım" dediği öğrenildi. Mancini'nin de "Ben sadece senin hocan olarak doğru yapmanı istiyorum. O an tribünlerin sana tepki gösterip göstermediğinin farkında bile değildim. Bu bir tesadüftü" diyerek oyuncusunu teselli ettiği belirtildi.

Bu arada yönetimle yaptığı zirvede kendisinin arkasında durmasıyla ilgili olarak ise Selçuk'un Mancini'ye teşekkür ederek, "Gerçekten de beni korumanız ve sözleriniz çok duygulandırdı. Kendimi biraz sahipsiz hisediyordum ve göruyorum ki bizimle beraber olan bir hocamız var" ifadelerini kullandığı belirtildi.

Taraflar arasındaki buzlar bu görüşme ile çözülürken, sarı-kırmızılı takımın antrenmanı başladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler