MAGAZİN

MasterChef Türkiye'de Ebru ve Emir neden kavga etti? Emir: Ebru beni dövmeye kalktı, zor tuttular

MasterChef Türkiye'de Ebru ve Emir neden kavga etti? Emir: Ebru beni dövmeye kalktı, zor tuttular

MasterChef Türkiye'de Emir ve Ebru arasında büyük gerginlik yaşandı. MasterChef çekimleri öncesinde Emir ve Ebru set arkasında tartışma yaşadı. Emir'in Ebru için 'ortalama bir oyuncu' demesi ortamı gerdi. Emir, "Ebru beni dövmeye kalktı, yumruk atacaktı" derken, Ebru ise üzerine yürüdüğünü kabul etti ve "Kimse aşçılığımla ilgili konuşamaz" ifadelerini kullandı. Yaşanan gerginliği anlatan Ebru gözyaşlarına boğuldu.

MasterChef Türkiye'de 6. haftanın eleme oyunu başlamadan önce, arkadaşlarını balkondan takip eden Emir ve Ebru arasında gerilim yükseldi. Önceki gün stüdyo dışında ciddi bir tartışma yaşayan ikili o anları anlatırken yeni gerginlikler de yaşandı.

masterkavga3

"EBRU BANA YUMRUK ATMAYA KALKTI"

MasterChef yarışmacısı Emir, şeflerin kuliste yaşanan tartışmayı sorması üzerine, "Bir tartışma yaşadık. Ebru beni dövmeye kalktı üzerime geldi zor tuttular. Yumruk atacaktı bana. Sonra ben kötü ve hadsiz oluyorum" dedi.

master3214

Yaşananları gözyaşları içinde anlatan Ebru ise "Ben kimseye kendim hakkımda bir şey söyletmem. Aşçılığımla ilgili konuşamaz buna haddi yok. Evet üzerine yürüdüğüm doğrudur. Ben kötüler ve hadsizlerle bir arada olduğum sürece onlara uymayacağım. Ben neysem karakterim ortada ve bu şekilde devam edeceğim" ifadelerini kullandı.

masterkavga4
Şef Mehmet Yalçınkaya ise iki yarışmacıyı uyararak birbirlerinden özür dilemelerini istedi.

ebru

ŞEFLERDEN İKİ YARIŞMACIYA UYARI GELDİ

Mehmet Şef, "MasterChef'te kişisel saldırılara, tehditlere ve konuşmalara karşıyız. Herkesin karakteri ve kişiliği kendini ilgilendirir. Böyle bir şey tespit edersek ciddi uygulamalar yapacağımızı daha önce söyledik. Karşılıklı özür dilemenizi bekliyoruz" dedi. Yaşanan gerginliğin ardından Emir ve Ebru birbirlerinden özür diledi.

emir

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
ne gereksiz bir program şef olup bizimi kurtaracaklar ve halk böyle saçma sapan programları izliyor ne acı vay halimize
Geri Dön