MAGAZİN

Masumlar Apartmanı 32. son bölümde Esat ve Gülben sevgili oldu! Safiye, Naci gerçeğini anladı

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı 32. son bölümüyle ekrana geldi. Masumlar Apartmanı son bölümde Gülben ile Esat aşkında yeni bir dönem başladı. Esat, yemeğe çıkardığı Gülben'e "Kız arkadaşım olur musun?" dedi ve ilk defa öptü. Finalde ise Han, doktora götürmek için Naci'yi kazan dairesinden çıkardı. Ancak babasının gelmesiyle ortalık karıştı. Safiye de aşağıya inince, Naci klarnetiyle meşhur şarkısını çaldı. Safiye, Naci'nin kazan dairesinde olduğunu anladı.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı 4 Mayıs Salı akşamı yeni bölümüyle seyirciyle buluştu. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın 32. bölümünde çarpıcı gelişmeler yaşandı.

ESAT VE GÜLBEN SEVGİLİ OLDU!

Masumlar Apartmanı son bölümde Esat, Gülben'i yemeğe çıkardı. İnci'nin zorlamasıyla Han da yardım etti ve Safiye'ye hep birlikte yemeğe gittiklerini söyleyerek Gülben'i evden çıkardı. Esat ise yemekte Gülben'e "Kız arkadaşım olur musun?" dedi.

gülben1

Büyük mutluluk yaşayan Gülben ise sevinç gözyaşları döktü.
gülben2
Esat, evin önünde Gülben'i ilk defa yanağından öptü.

masumlar4

SAFİYE, NACİ GERÇEĞİNİ ANLADI

Han'ın zorla kazan dairesinde tuttuğu Naci ise kızı için tedavi olmayı kabul etti. Han, Naci'yi doktora götürmek için postacı kılığıyla apartmandan çıkarmak istedi. Ancak o sırada aşağıya inen babası Hikmet, Naci'yi gördü.

Hikmet tekrar eve çıkınca ise Naci'yi gördüğünü Safiye'ye söyledi. Safiye'nin de apartman girişine inmesiyle Han, Naci'yi apar topar tekrar kazan dairesine soktu. Ancak Han kapıyı kilitlemeye fırsat bulamadı.

masumlar2

Naci ise Safiye'nin sesini duyunca klarnetiyle en sevdikleri şarkıyı çalmaya başladı. Müziği duyan Safiye büyük şok yaşadı ve Naci'nin kazan dairesinde olduğunu anladı.
safiye1

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Ayyy! Çok mutlu oldum çok sevindim. Ne zaman artık sev olacaklar sev olacaklar derken sonunda oldular. Hayattaki en büyük isteğimdi birlikte olmaları sonunda birlikte oldular. Yuppi diyorum!
Geri Dön