MAGAZİN

Medyatik çift David Beckham ile Victoria Beckham hakkında şaşırtan iddia

Özel hayatlarıyla dikkat çeken medyatik çift David Beckham ile Victoria Beckham'ın iş ortaklıklarını sonlandırması şaşırtıcı iddialara neden oldu. Bu durumun ardından''David Beckham ile Victoria Beckham boşanıyor'' söylentileri kısa sürede yayıldı.

Medyatik çift David Beckham ile Victoria Beckham hakkında şaşırtan iddia

90'lı yılların popüler grubu Spice Girls'in eski üyesi, şimdilerde ise moda tasarımcısı iş kadını Victoria Beckham ile döneminde yeşil sahaların aranan futbolcularından David Beckham'ın yollarını ayırdığı konuşuluyor. İddiaların sebebi ise ünlü çiftin iş ortaklıklarını sonlandırması... İş dünyasındaki ortaklıklarını sessiz sedasız sonlandırma kararı alan David Beckham, eşi Victoria'nın sahibi olduğu şirketteki görevinden ayrıldı. Brooklyn, Romeo James, Cruz ve Harper adında 4 çocukları olan ve 17 yıllık evlilikleriyle ekranların gözde çifti olarak kabul edilen David-Victoria Beckham çiftinin, iş dünyasında yollarını ayırdığı ortaya çıktı.

Victoria Beckham'ın ismini taşıyan moda markasında altı yıldır yöneticilik görevini yürüten David Beckham, geçen aralık ayında görevinden ayrıldı. İstifanın ardından David Beckham'ın şirketten alacaklarının eski futbolcunun sahibi olduğu DB Ventures Limited adlı şirkete aktarılmasına karar verildi.

Çiftin ortaklıklarını ayırması da akıllara ''David-Victoria Beckham çifti boşanıyor'' iddialarını ortaya çıkardı. Radar adlı internet sitesinin iddiasına göre; David ve Victoria Beckham'ın işlerini ayırmasının altında yatan neden boşanacak olmaları... Sitenin aileye yakın bir kaynağa dayandırarak verdiği haberine göre Beckham çiftinin evliliklerinde çatlamalar meydana geldi. Site, aynı kaynağa dayandırdığı haberinde çiftin uzun zamandır ayrı hayatlar yaşadığını da iddia etti. Çok fazla göz önünde bulunmak istemeyen çift sessiz sedasız yollarını ayırmak istiyor.

Başka bir internet sitesi ise Beckham çifti hakkında böyle iddialarda bulunulmasına neden olarak David ve Victoria Beckham'ın işleri nedeniyle zaman zaman ayrı kalmalarını gösterdi. Bu kaynak çiftin hayatlarının en mutlu ve verimli dönemini yaşadığını, tek önceliklerinin çocuklarına iyi bir gelecek sağlamak olduğunu ileri sürdü. Konuşulanların ardından sessizliklerini korumaya devam eden Victoria-David Beckham çiftinden herhangi bir açıklama gelmedi.

VİCTORİA-DAVİD BECKHAM EVLİLİĞİ

İngiliz iş kadını, moda tasarımcısı, model ve şarkıcı Victoria Beckham ile İngiliz eski futbolcu David Beckham 4 Mart 1999 tarihinde ilk çocuklarını, Brooklyn'de dünyaya getirdi. Bu doğumdan 4 ay sonra da evlendiler. İkinci oğulları Romeo James Beckham, 1 Eylül 2002 tarihinde dünyaya geldi. Üçüncü oğulları Cruz Beckham, 2005 yılının Şubat ayında doğdu. Brooklyn ve Romeo'nun vaftiz anneleri Elizabeth Hurley vaftiz babaları ise Elton John'dur. 10 Temmuz 2011'de Los Angeles'taki Cedars Sinai Hastanesi'nde bir kız çocuğu dünyaya getirdiler. Kızlarının adına Harper Seven Beckham koydular.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön