Mehmet Akif Alakurt yine sözleriyle olay oldu

Kadınlar hakkında söylediği çirkin sözlerle gündeme gelen Mehmet Akif Alakurt yine yaptığı bir yorumla olay oldu. Alakurt'un bu paylaşımına eleştiri yağdı.

Mehmet Akif Alakurt yine sözleriyle olay oldu

Eski oyuncu Mehmet Akif Alakurt, sosyal medya hesabı üzerinden yine tartışılacak bir açıklama yaptı.

Türk kadınlarına söylediği sözlerle gündemden düşmeyen ve ağır şekilde eleştirilen Mehmet Akif Alakurt, bir süredir kabuğuna çekilmişti.

Oyunculuğu bıraktıktan sonra Kaş’a yerleşen Mehmet Akif Alakurt, yine çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

“CENNET VE CEHENNEME NE OLACAK?”

Mehmet Akif Alakurt, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Gâvurlar hücre yenilenmesini becerip ölümsüzlüğü sağlandığında cennet ve cehenneme ne olacak?” dedi. Alakurt'un bu sözleri sosyal medyada hızlıca gündem olmayı yine başardı ve yine eleştirildi.

İşte o paylaşım:

mnmnmnbhfghsss

Alakurt daha önce Türk kadınları için şu ifadeleri kullanmıştı: “Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kadar mükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve ben de öyle düşünüyorum diyen. Zaman geçtiğinde aynı fikirde olduğunu iddia ettiği düşüncelerle alakası olmadığı için esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. (Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin)"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 72 yorum
Ölümsüzlük başarıldığında (ki başarılacak) dinler masal olacak.. tıpkı eski yunan tanrıları gibi birer çizgi film konusu olacaklar..
ataist liğin sırası degil
@euphrates_eagle ölümsüzlüğü buldum güüçççç bendeee artııkkkkk HE-MAN
Adam gibi adam.
Her canlı ölümü tadacaktır. Allahın vaadi ve hükmü kesindir mutlaka gerçekleşecektir. Sen bunlara kafa yorma akif.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler