MAGAZİN

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın oğulları üniversiteli oldu

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın oğulları üniversiteli oldu

Arzum Onan ve oyuncu Mehmet Aslantuğ'un oğulları Can Aslantuğ üniversiteli oldu. Arzum Onan oğlunun ilk gününden fotoğraflarını paylaştığı notla duygulandırdı.

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un oğulları Can artık üniversite öğrencisi... Dün babasıyla birlikte okuluna gidip kayıt yaptıran Can Aslantuğ üniversitesinin önünde ilk pozunu da verdi.

Capture

Arzum Onan ise oğlunu okul önünde çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı ve altına ‘Yetim memedimin evlat mutluluğu/gururu… Oğlu koç gibi bir üniversiteli artık’ dedi.

mehmet-aslantug-arzum-onan-2

Fotoğrafa çok sayıda da ‘tebrik' yorumları yapıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
haa para var koç üniv..yaz.ondan sonra yetim memet de.Ben buna alakaya limon derim.yetim memetler bu ülkede okumak için ne çileler çekiyor biliyormusun sanatçı bey.
fazla ajitasyon yapmışsın be Arzum, milleti ağlatacaksın...
Yetim büyüyen adam biraz insaflı olur. Zalimden ve şeytandan yana olmaz. Mehmet kendine gel. Rabbine dön.
@doruca Şimdi imtihanlar farklı farklı. Herkesin gücüne göre. Kapasitesi olan, insanları etkileme gücü bulunan kimsenin yapması gereken haktan tarafa olduğunu göstermesidir ki bolca örnek olabilsin. O kişinin gizliden gizliye yaptığı ibadetler faydalı olmaz eğerki görünen hayatında küfürden yana oluyorsa... Demek istediğim o. Hepimiz için geçerli. Bir kötülük gördün illaki taraf olmak zorundasın. Ama dilinle ama elinle ama kalbinle hakkı tutmak zorundasın.
Geri Dön