SPOR

CANLI

Melo da Baroni'nin hareketini yapmış!

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan ve Fenerbahçe'nin 2-0 yendiği maçın ardından Baroni'ye forma yüzünden eleştiriler gelmişti. G.Saray'da Dany'in ardından aynı şeyi yapan bir oyuncu daha çıktı.

Melo da Baroni'nin hareketini yapmış!

Baroni'nin Galatasaray formasını şortunun içine sokması sonrasında büyük tepkiler almıştı. Baroni'yi Fenerbahçeli ve Galatasaraylı yöneticiler ağır bir şekilde eleştirmişti. Brezilyalı oyuncu daha sonra bu konu ile ilgili açıklama yapıp yanlış anlaşıldığını belirtti. Ancak Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan ve Sarı-kırmızılı ekibin kazandığı Süper Kupa maçının ardından Dany'nin Fenerbaçhe formasını şortunun içine soktuğu fotoğraflar vardı.

Son olarak ise Galatasaray'ın hırçın futbolcusu Melo'nun böyle bir karesi ortaya çıktı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
kesin fotomontajdır tüm galatasaray camiası gibi melo da sütten çıkmış ak kaşık iftira atıyorlar kuçu kuçuya
Meirelles cinsel organını göstersin masum olsun emre zokoraya küfür etsin masum olsun. fenev şike yapsın masum olsun. böyle şerefsiz takım olmaz olsuuun.
horozzz adamsınnn kardeşimm.. colpa yeter bu laflar sana hadi uzaa :)
Zokorra dedigin bu ulkede ekmek yiyen kopekde cezayi kendi kesip adamin erkekligini bitirmeye kalksin
konu fenevbaaçe olunca tüm yalaka medya didik didik edip cımbızla çekip itina ile servis ediyorlar. tebrik etmek lazım fenevbaaçeli basını. Şike davasının niye bu kadar sonuçlanmadığı şimdi anlaşılıyor.
eee şimdi anlatın bakalım gs'li yöneticiler.bu adama ceza verecekmisiniz veya takımdan kovacakmısınız:)gsli taraftarlar siz ne düşünüyorsunuz anlatın lütfen :)
siz neyi tartışıyorsunuz be adam formayı sol tarafına doğru beline takmış yürümüş gidiyo Baroni'nin yaptığı adam resmen donunun içine sokuyo be sadece formanın ucu görünüyo bu resimde sadece ucunu beline sokuyo bırakın şu taraflı yorumları adam türk bayrağını kasıklarının arasına almış neyin tartışmasını yapıyorsunuz fenevliler . Bana başkanını söyle sana toop cularının ne olduğunu söyleyeyim
sen önce şikeci başkanına cezanı kes
tamtam sen nerden bilion beyinsizlerin anlamadığını, sende güçlük çekion galiba haklısın
Takım
O
Av
P
Geri Dön