MAGAZİN

Merakla beklenen dizi 3 Eylül'de başlıyor

Kanal D'nin merakla beklenen, yılın yapımı olmaya aday yeni dizisi 'Benim Adım Gültepe' 3 Eylül Çarşamba günü başlıyor.

Merakla beklenen dizi 3 Eylül'de başlıyor

Başrollerinde Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu ve İlker Kızmaz'ın yer aldığı Benim Adım Gültepe, 3 Eylül Çarşamba akşamı, saat 20:00'da ilk bölümü ile ekrana gelecek.

Kanal D'nin yapımını D Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan'ın yaptığı, senaryosunu Vural Yaşaroğlu'nun kaleme aldığı, başrollerini de Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu ve İlker Kızmaz'ın yanı sıra Ekin Koç, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Efe Akercan, Burak Dakak, Hasan Karsak, Şafak Başkaya, Özgür Özgülgün, Bige Önal, Oktay Daner, Selen Öztürk, Metehan Erdem, Numan Çakır, Necmettin Çobanoğlu, İskender Altın, Ali Altuğ, İlayda Alişan ve Miray Akay'ın paylaşıyor.

Çarşamba akşamları saat 20:00'da seyirciyle buluşacak olan 'Benim Adım Gültepe'de hastalığı nedeniyle uzun süre ekranlardan uzak olan Nejat İşler de yer alacak.

Merakla beklenen Benim Adım Gültepe'nin konusu ise şöyle:

1980'li yıllar. İzmir'in Gültepe Semti. Öyle bir semt ki Gültepe, her sokağı ayrı bir hikaye, ayrı bir yaşam mücadelesi, yürek burkan hayal kırıklıkları, umut arayışları, birbirleriyle çatışan aileler, yasak aşklar ve karşılıksız sevdalarla örülü. İşte tüm bu hikaye ve daha fazlasına, o mahallede yaşayan Seyfi, Gülali, Fevzi ve Murat adındaki dört yakın arkadaşın gözünden tanıklık edilecek. Gülümser (Ayça Bingöl) bu dört çocuktan Gülali'nin annesidir. Kocası hapishaneye düşen Gülümser, her şeye rağmen ayakları üzerinde durmaya, oğluna sahip çıkmaya çalışmaktadır. Ancak semtin yakışıklı ve bıçkın minibüs şoförü Halil ile yasak ve gizli bir aşk yaşamaktan da kaçamayacaktır. Halil de Gülümser'e aşıktır. Onunla bir hayat kurmak istemektedir. Eşref (Mete Horozoğlu) ise, mahallenin hem korkulan hem de saygı duyulan ağır abisidir.

Mahalle sakinlerinin yaşadıkları dönem, yer ve hayatla mücadelelerini bambaşka bir dille ekrana taşıyacak olan Benim Adım Gültepe'nin ana kahramanlarından biri de, bizzat Gültepe'nin kendisi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön