SPOR

CANLI

Milli futbolcu başından vurularak öldürüldü

Honduraslı milli futbolcu Arnold Peralta, Karayip kıyısındaki La Ceiba kasabasında başından vurularak öldürüldü

Milli futbolcu başından vurularak öldürüldü

Honduraslı milli futbolcu Arnold Peralta, Karayip kıyısındaki La Ceiba kasabasında bir alışveriş merkezi otoparkında silahla vurularak öldürüldü. 26 yaşındaki orta saha oyuncusu doğup büyüdüğü Le Ceiba kentinde bir alışveriş merkezinin otoparkında sebebi bilinmeyen bir şekilde başından vuruldu. Olay yerinde hayatını kaybeden futbolcunun tatil için ailesinin yanına geldiği belirtildi.

Polis olay yerinde incelemelere başlarken, şu anda herhangi bir şüpheli bulamadıklarını ancak olası bir hırsızlık vakasından şüphelendiklerini söyledi.

Honduras A Milli Takımı'nın formasını da giyen Peralta kariyerinde Vida, İskoç ekiplerinden Rangers formaları giymiş ve bu yıl Olimpia takımına transfer olmuştu.

Olimpia takımın resmi Twitter hesabından Arnold Peralta fotoğrafını paylaşarak başsağlığı mesajı iletti.

Honduras Futbol Federasyonu Direktörü Osman Madrid de yaptığı açıklamada, "Bu hepimizi yasa boğan trajik bir ölüm" ifadelerini kullanırken, yakın akrabaları da "O harika bir insan ve olağanüstü bir oyuncuydu" diye konuştu.

Geçtiğimiz yaz Peralta’nın kuzeni de benzer bir şekilde öldürülmüştü. Şiddet eylemlerinin ve çetelerin oldukça fazla olduğu Hondruas’ta, her 100 bin kişiden 66’sı cinayete kurban gidiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
iddia mafyası yok etti cün o iddia şirketini attığı golle batırdı..
Takım
O
Av
P
Geri Dön