MAGAZİN

Model Stella Maxwell arkadaşlarıyla partide poz verirken üstsüz kaldı!

Victoria's Secret meleği Stella Maxwell arkadaşlarıyla hafta sonu havuz partisindeydi. Şeyma Subaşı'nın eski aşkı İtalyan DJ Guido Senia'nın da olduğu partide ekip arasında Stella Maxwell resmen parladı. Güzel model poza üstsüz şekilde girdi ve göğüslerini de elleriyle kapatmayı tercih etti.

Model Stella Maxwell arkadaşlarıyla partide poz verirken üstsüz kaldı!

Victoria's Secret meleği Stella Maxwell pek çok ünlü isimle güzel bir hafta soru geçirdi. Rus model Irina Shayk, dünyaca ünlü moda fotoğrafçısı Mert Alaş ve Burberry’nin kreatif direktörü Riccardo Tisci ve Şeyma Subaşı'nın eski aşkı İtalyan DJ Guido Senia bu tatilde Stella Maxwell ile birlikteydi.

İkili tüm gün plajda keyif yaptı. Hem denizin hem güneşin keyfini çıkaran ekip sık sık poz da verdi. Victoria's Secret meleği Stella Maxwell ise muhteşem fiziğini sergilediği pozlarda cesaretin dozunu artırdı.

1

BİKİNİ ÜSTÜNÜ ÇIKARDI

32 yaşındaki Stella bir sonraki pozda ise bikini üstünü çıkardı. Arkadaşlarıyla poz veren ünlü model göğüslerini elleriyle kapatıp fotoğrafın en çok konuşulan ismi olmayı başardı.

Günün fırsatları için acele edin! İndirimlisi varken daha fazla ödemeyin! (08.08.2022)

Fenomenlerin kozmetik seçimleri

Çok satan oyuncaklar

Erkek çanta ve aksesuarlar

Kadın plaj giyim ürünleri ve çantalar

Çadır ve uyku tulumları

Bilgisayar bileşen ürünleri

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler