Mucize Doktor 20. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Dr. Ferman'a ölümcül virüs bulaşıyor! Hastanede salgın hastalık paniği

Fox'un sevilen dizisi Mucize Doktor'un 20. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölümde, Çin'in Vuhan şehrinde ortaya çıkan ve salgına dönüşen yeni tip koronavirüs benzeri bir salgın konu alınıyor. Uzakdoğudan gelen kişilerde görülen virüs çok hızlı şekilde hastaneye yayılıyor. Virüs, Dr. Ferman'a da bulaşıyor. Ferman tedavisi olmayan hastalık nedeniyle ölümle burun buruna geliyor. Dr. Ali Vefa ise acı haberle yıkılıyor. İşte Mucize Doktor 20. yeni bölüm fragmanı.

Taner Ölmez'in otizm sendromlu Doktor Ali Vefa rolünü canlandırdığı Mucize Doktor'un yeni bölümünde, Berhayat Hastanesi'nde çok hızlı bir şekilde ölüme yol açan virüs paniği yaşanıyor. Malezya'dan gelen kişiler aniden fenalaşınca hastaneye yatırılıyor. Ancak kısa sürede üç hasta hayatını kaybedince, hastane karantina altına alınıyor.

FERMAN'A VİRÜS BULAŞIYOR

Hastalara ilk müdahaleyi yapan Dr. Ferman da virüsten etkileniyor. Virüsün kendisine bulaştığını anlayan Ferman, başkalarına geçmesini engellemek için kendini negatif basınç odasına kapatıyor. Kaptığı virüsten dolayı aniden rahatsızlanan Ferman, tedavisi olmayan hastalık nedeniyle ölüme yaklaşıyor. Dr. Ali Vefa ise Ferman'ın karşısında gözyaşlarına boğuluyor.

FERMAN

Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan'ın yer aldığı Mucize Doktor dizisi, 20. yeni bölümüyle 30 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelecek.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ

Bir sır yüzünden Betüş’ün ameliyatı yapılamaz ve Adil kurul toplamak zorunda kalır. Bu sırada acile kahramanlık yapmaya çalışırken ağır yaralanmış bir adam gelir. Ama adamın sakat kalmasını önleyecek bir prosedür henüz icat edilmemiştir. Ferman yine de vazgeçmez ve asistanlar arasında bir yarış başlatır.

Diğer tarafta Ali’nin birinden hoşlandığını öğrenen Betüş onu sevdiğine açılması konusunda sıkıştırır. Sonunda bütün gerçekler ortaya çıkar ve Betüş hastaneden kaçar.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
bu siyonist sermayeli kanalı sildim ama herhal size reklam parası veriyor ki bu kanalın dizi program haber lerini yapıyorsunuz.
senin nick in emperyalist dilde Ahaber izleyip mal mı olalım
siyonistlere cikarttiğınız maden isletmelerinin yaptigı agac katliaminı haber yapti diye kizıyorsunuz ama
@lc_always sen şeker fabrikalrı kapatılınca şeker hastalığı bitti diyen veya benzinde 5 kuruş indirim olunca vatandaşa büyük müşde 25 kuruş zam olunca benzin litre fiyatlarında güncelleme oldu diyen kanalları izlemeye devam et o zaman :))
Siyonist arıyorsan "yahudi üstün cesaret madalyası" alanlara bak ÇOMAR bey ????
adamlara siyonist diyenin nickine bak, tipe bak çay demle
Doğru,yandaş ve yalaka değil.Tarafsız habercilik anlayışından ödün varmadığı için.Işinize gelmez tabiki. Durmak yok,zamlara devam.
@Ic_always gercek tarafsız yalansız hber izlemek niye sizi rahatsız ediyo..
kanalın çokta umurundaydı
Yediğin içtiğin giydiğin herşey siyonistlere gelme kullandığın tlf bile bir şeye yorum yaparken bir aynaya bak donunun markasınada bak kıçını örten bile siyonist markası
hemen hemen tüm tohumlar israelden geliyor, fabrikaların çoğu yahudiye satılmış,ülkede faaliyet gösteren özel firmaların ürünlerini kullanıyorsun.keşke oy verdiğin kişililerde seningibi düşünse
Gerçekten harika bir dizi emeğinize sağlık
mükemmel bir dizi hayatimda tv izlemeyen ben persembe gunleri telefonumu kapatiyorum dunyam bu dizi oluyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler