MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Müge Anlı şoke oldu! Nevrigül ve Nazmiye'nin gittiği gizli ortam evi ortaya çıktı! Tehlikeli oyun detayı...

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün yine Nevrigül Alan cinayeti ele alındı. Müge Anlı ve ekibine konuşan bir kişi, gizli bir evden söz etti. 'Ortam evi' olarak bahsedilen bu evde Nevrigül'ün daha önce birçok kez dayak yediği ve yasaklı madde aldığı ortaya çıktı. Öte yandan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Nevrigül Alan'ın kardeşi Nazmiye'nin ''Ablam beni çıldırtıyordu.'' açıklaması damga vurdu.

Müge Anlı, Nevrigül Alan cinayetinde sır perdesini aralamaya devam ediyor. Bursa'daki şüheli ölüme ilişkin canlı yayına bağlanan bir izleyici gizli bir evin varlığından bahsetti. 'Ortam evi' olarak isimlendirilen bu eve ilişkin detaylar ise izleyenleri şaşırttı. Nevrigül Alan'ın daha önce burada defalarca darp edildiği ortaya çıktı.

M1

Müge Anlı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Bu ev Nevrigül'ün dövüldüğü iddia edilen ev. Bu mahallede aynı evden 3 tane varmış, benzer şekilde. Bu 3 ev fuhuş yaptırılıp yasaklı madde içirilen evlermiş. Mahalleli şikayet edince oradakiler polis baskınıyla çıkartılıyor. Bahsi geçen eve ilişkin de mahallelinin şikayeti varmış. Senin ablanın da 2 - 3 ay önce burada yüzü gözü mor olduğu iddia ediliyor. Senin de bilmen gerekir."

NEVRİGÜL ALAN, O EVDE DEFALARCA DARP EDİLMİŞ

Müge Anlı'ya konuşan bir kişi Barış ile Nazmiye'nin bahsi geçen eve geldiğini belirtip şu açıklamayı yaptı:

"Nevrigül, Doğan, Fatih yine gelenler arasındaydı. Eve giren çıkan belli değildi. Genelde genç çocuklar giriyordu. Evde bir tane de köpek vardı. Evin sahibi yabancı uyruklu bir kişiydi."

54

Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibi bahsi geçen yerde araştırma yaparken, Barış ve yabancı uyruklu kişinin orada olduğu gözlemlendi. Barış Bey daha önceki yaptığı açıklamalarda bu yabancı uyruklu kişinin inşaatlarında çalıştığını belirtmişti. Öte yandan görgü şahitleri, Nevrigül ve Nazmiye'nin tanınmamak için eve girerken şapkalı veya türbanlı şekilde gizlenmeye çalıştıklarını öne sürdü.

M2

NAZMİYE İLE NEVRİGÜL'Ü BİRBİRİNE KIRDIRAN TEHLİKELİ OYUN!

Nazmiye Hanım ablasının yasaklı madde kullandığını itiraf etti:

"Benim gözümün önünde hiç içmedi ama yasaklı madde kullanıyordu. O eve Fatih, Barış, ben ve dombili bir çocuk geliyordu. İsmini hatırlamıyorum. Orada makara falan yapıyorduk."

Müge Anlı, Nazmiye'yi ortadan kaldırmak isteyen biri olduğuna da dikkat çekti. Müge Anlı "Sen Barış'ın seni sevdiğine inanıyor musun? Sen döndüğün zaman seni rahat bırakacaklarına inanıyor musun?" diye sordu. Çelişkili açıklamalar yapan Nazmiye'ye bir soru da Şevki Bey'den geldi. Şevki Bey, "Senin ablanla dertleştiğin mevzulardan ötürü çok fazla bilgi sahibi olduğunu düşünüp de mi kapıya geldiler? Bildiklerini söylemen gerekiyor ki seni koruyabilelim" dedi.

Rahmi Bey ise şu açıklamayı yaptı:

"Ablanı öldürenler, olaya intihar süsü verdi. Allah göstermesin genç, güzel ve çok iyi bir genç kızsın. İstikbalin çok iyi olabilir. Sen şu an güzellik yarışmasına girsen kesin kazanırsın. O güzellikte bir kızsın. Kendini harcarsan yazık edersin."

MÜGE ANLI'NIN SORUSUNA NAZMİYE'DEN DİKKAT ÇEKEN YANIT!

Programın ilerleyen dakikalarında Müge Anlı "Nazmiye o kadar sevgiye aç ki... Niye öyle Nazmiye? Hep sen böyle ağabeyini, ablanı kıskandığın için mi?" dedi. Bu sözler üzerine kendini savunan Nazmiye Hanım açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Ben ablamı kıskanıyordum ama sevgililerinden değil. Açık giyiniyordu iki de bir. Erkekleri bilemeyiz. İnsanların bakış açısı çok farklı. Onların ne düşündüğünü bilemeyiz."

M3

"AÇIK GİYİNİYORDU, ERKEKLERİN DÜŞÜNCE TARZI ÇOK FARKLI!"

Müge Anlı bu durumun kıskançlık değil de sakınma olabileceğini söyleyip kendi erkek arkadaşından kıskanmanın sebebini sordu. Genç kız bu soruya "Açık giyiniyordu. Erkeklerin düşünce tarzı çok farklı." yanıtını verdi.


Vitrin

En Çok Aranan Haberler