Murat Cemcir 'Filenin Sultanları' ile Tokyo’ya gidiyor!

Yeni yılın ilk gününde Baba Parası adlı filmlerini seyirci ile buluşturan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, yurt dışında gerçekleştirdikleri bir film galası sonrasında uçakta 'Filenin Sultanları' ile karşılaşınca o anı ölümsüzleştirmeyi unutmadı. Cemcir paylaşımın altına yazdıklarıyla gülümsetti.

Murat Cemcir 'Filenin Sultanları' ile Tokyo’ya gidiyor!

Sevenlerinin karşısına Baba Parası adlı filmle çıkan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Türkiye genelinde gittikleri şehirlerde seyirci ile bir araya geldi. Sadece Türkiye’de değil yurt dışında da benzer aktivitelerde bulunan Kural ve Cemcir, Hollanda’daki gurbetçilerimiz ile yaptıkları buluşmanın ardından dönüş yolunda büyük bir süprizle karşılaştı.

ahmet-kural-instagram

FİLENİN SULTANLARI İLE AYNI UÇAKTA

Türkiye’ye dönüş yolculuğunda Filenin Sultanları ile aynı uçakta yolculuk eden Ahmet Kural ve Murat Cemcir bu anı ölümsüzleştirdi. Çektiği selfieyi Milli Voleybolcularımız Tokyo biletini aldıktan sonra paylaşan Ahmet Kural bu keyifli kareyi: “Hepimizi gururlandıran Filenin Sultanları’yla Hollanda dönüşü aynı uçaktaydık. Gönülden tebrik ettik, kutladık. Helal size! Bekle Tokyo, kızlarımız geliyor” notuyla paylaştı. Kural’ın bu paylaşımının altına meslektaşı Murat Cemcir şu esprili yorumu yaptı: “Ben de gidiyorum kardeşim Tokyo’ya onları yalnız bırakır mıyım hiç… değil mi?”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
ben de bu ediyle büdüyü Sıla'nın düğününe gidiyorlar sandım.. .
Oyuncular iyi insanlar ama ! Baba Parası senaristi. BU film de parayı dünyadaki herşeyden daha önemli gibi göstermesi çok saçma olmuş. Birde film çok küfür içeriyor.
bunların hangi filmleri küfür içermiyor ki, bir de ivedik var, çocuğunuzu da alıp gidin filme!!! çıkışta da ayy çok güzel filmdi deyin...
küfür etmeyen insan mi var ya birakin bu laflari . ben gittim izledim BABA PARASInı gayet guzeldi valla :) Ahmet Kural ve Murat Cemcir yaparda kötu.mu olur
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler