MAGAZİN

Mustafa Ceceli'ye büyük şok! Mahkeme reddetti

Mustafa Ceceli'ye büyük şok! Mahkeme reddetti

İNTİZAR’ın aleyhinde aldırdığı koruma kararına itiraz eden Mustafa Ceceli, mahkemeden “ret” yanıtı aldı.

Ünlü şarkıcı, eski eşi Sinem Gedik ve İntizar’a 2 ay süreyle kendisine yaklaşmaması için karar çıkartmıştı. Ceceli’nin bu kararına karşı İntizar da 2 aylık koruma kararı aldırmıştı.

İntizar’ın aldırdığı karara avukatı aracılığıyla itiraz eden Mustafa Ceceli’nin dilekçesinde şu ifadeler yer aldı: “Karşı tarafın ifadeleri yalandır. Mahkemeyi yanıltmaya çalışmıştır. Karşı taraf ile müvekkilin eşi arasındaki ilişki 3. şahıslar açısından tehlike oluşturmaktadır. Mahkemenin müvekkil aleyhine verdiği karar kaldırılsın.” ancak mahkeme Ceceli’nin itirazını reddetti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ceceli bitmistir halkın gözünde ...
SAPKIN İLİŞKİLERİ HOŞGÖRÜR OLDUK BÜYÜK DEĞİŞİM YAŞIYORUZ...
Kardeşim bir şey nettir. Doğada her canlı bir dişi bir erkek yaratılmıştır. Hiç bir erkek başka bir erkekle yada hiçbir dişi başka bir dişi ile olamaz. Bunun adı özgürlük felan değil. Düpedüz sapıklıktır. Kimsenin bu konuda ahkam kesmesine de gerek yok. Ama Ceceli olayı artık sıktı. İntizarın erkek hislerine sahip olduğu zaten yüzünden belli. O kadınında zaafiyetinden yararlanmış olabilir. Ama ortada sağlıklı yetişmesi gereken bir çocuk var. Gerçek sosyal bir devlet olsaydık bu yaşananlardan sonra çocuğun devlet korumasına geçmesi gerekirdi. Cecelide karısıda intizarda batsın.
Geri Dön