YEMEK

Mutfağınızın baş köşesinde bulunması gereken Samsung Mikrodalga Fırın ve benzersiz özellikleri

Mikrodalga fırınlar, mutfaktaki işinizi büyük oranda kolaylaştıran ürünlerin ilk sırasında yer alıyor. En çok satın alınanların başında ise birçok farklı özelliği ve fonksiyonu ile Samsung MS23F300EEK Mikrodalga Fırın bulunuyor. Siz de bu ürünün özelliklerini merak ediyorsanız birlikte Samsung Mikrodalga Fırın incelemesinin ayrıntılarına ve benzer ürünlere göz atmaya ne dersiniz?

Mutfağınızın baş köşesinde bulunması gereken Samsung Mikrodalga Fırın ve benzersiz özellikleri

Temel olarak yiyecekleri hızlı şekilde ısıtıp pişirmeye yarayan mikrodalga fırınların modellerine göre buz çözme, ızgara gibi pek çok farklı fonksiyonu bulunuyor. Solo kullanım tipinde Samsung MS23F300EEK Mikrodalga Fırın ise kullanıcıların fiyat performans olarak sevdiği ürünler arasında yer alıyor. Haydi, aklınızdaki tüm soru işaretlerini yanıtlamaya yardımcı olacak Samsung Mikrodalga Fırın kullanıcı yorumlarını, özelliklerini, avantaj/dezavantajlarını ve alternatif ürünleri inceleyelim!

Samsung MS23F300EEK Solo Mikrodalga Fırın


Mutfağınızın baş köşesinde bulunması gereken Samsung Mikrodalga Fırın ve benzersiz özellikleri

Samsung MS23F300EEK Solo Mikrodalga Fırın'ın özellikleri


Samsung Mikrodalga Fırın, solo kullanım tipinde ve 23 lt kapasiteye sahip. 12 kg ağırlığındaki ürünün yüksekliği 275 mm, genişliği 489 mm, derinliği ise 374 mm. 6 farklı güç kademesini size sunan fırının 288 mm döner tabla çapında ızgara özelliği bulunuyor. Güç kademelerini sıralamak gerekirse 100W, 300W, 450W, 600W, 700W ve 800W. Çift kontrol düğmesi sayesinde yemek pişirmek ve ısıtmak daha hızlı. Çift kontrol düğmesi, pişirme süresini ve ağırlığı ayarlamanızı ya da en iyi güç ayarını seçmenizi sağlıyor. Bu sayede farklı seçenekleri kullanarak yemeklerinizi daha hassas şekilde pişirebilirsiniz. Üçlü dağıtım sistemi, mikrodalgayı 3 farklı yöne yayıyor. Bu sayede ısı her köşeye erişerek gıdalara farklı yönlerden ulaşıyor. Sonucunda ise her şey çok daha iyi ve eşit şekilde pişiyor. Samsung Mikrodalga özellikleri, kullanıcılara pratiklik ve en iyi verimi sunuyor. 1150 W güç tüketimine sahip ürünün gösterge tipi ise LED (Yeni Amber). Samsung Mikrodalga Fırın özelliklerinden bir diğeri ise buz çözme fonksiyonunun olması. Dijital saati bulunan mikrodalga fırının zamanlayıcısı da bulunuyor. Seramik iç yüzeyi sayesinde kolayca temizlenebiliyor. "Samsung Mikrodalga Fırın nasıl kullanılır?" sorusunu da yanıtlayalım. Samsung Mikrodalga Fırın kullanımı için ürünün kapağını açın ve döner tablanın ortasına ısıtmak istediğiniz yiyeceği yerleştirin. Kısa sürede ısıtmak istiyorsanız yüksek güç seviyesini, pişirme işlemi yapacaksanız uzun süre ve düşük gücü seçmeniz öneriliyor. Şık ve sade tasarımlı Samsung MS23F300EEK Solo Mikrodalga Fırın, mutfağınıza uyum sağlayabilir.

Ürünü İncele

Samsung MS23F300EEK Solo Mikrodalga Fırın'ın avantaj ve dezavantajları


Avantajları:

 • 6 farklı güç kademesi sayesinde farklı ısı ayarlarını size sunuyor.

 • Buz çözme özelliğiyle donmuş gıdaları kolayca çözüyor.

 • Çift kontrol düğmesi sayesinde pişirme süresi, ağırlığı ve en iyi güç ayarı seçilip hassas pişirme özelliğinden yararlanılabiliyor.

 • Üçlü dağıtım sistemi, üç farklı bölgeden ısı yayarak yiyeceklerin her bir bölgesinin eşit şekilde ısınmasını sağlıyor.

 • İç yüzeyinin seramik olması kolay temizleme imkânı sunuyor.

 • Dijital saati ve zamanlayıcı avantaj sağlıyor.

 • 23 litrelik iç hacmi, geniş kullanım kapasitesini sunuyor.

Dezavantajları:

 • Eko modu bulunmuyor.

 • Sensörlü pişirme, buharla pişirme, otomatik pişirme gibi otomatik programlara sahip değil. Manuel olarak ayarlama yapmak gerekiyor.

 • Çocuk güvenlik kilidi yok.

 • Kullanıcılar pişirme işlemini yaparken yiyeceği yaktığını belirtiyor.

 • Küçük bir mikrodalga fırın istiyorsanız ürünün boyutu kullanışlı olmayabilir.

 • Izgara fonksiyonu bulunmadığı için kısıtlı kullanıma sahip.

Samsung MS23F300EEK Solo Mikrodalga Fırın'ı kullananların yorumları


Samsung Mikrodalga Fırın yorumları değerlendirildiğinde ürünün çok fazla kişi tarafından satın alınıp beğenildiği görülüyor. Ürünü kullananların çoğu olumlu yorumlar yapıp memnun kalsa da olumsuz yorumlar da bulunuyor. Öne çıkan yorumlar arasında kalitesinin çok iyi, şık, kullanışlı olduğu ve ürünün işlevini yerine getirdiği yer alıyor. Boyutu konusunda ise farklı yorumlar yapıldığı görülüyor. Kimi kullanıcı boyutunu çok iyi bulurken kimi ise daha küçük olması gerektiğini belirtiyor. Ürünün ısıtmasının ve buz çözmesinin yeterli olduğu fakat pişirme özelliğinin iyi olmadığı, yiyecekleri yaktığı dile getiriliyor. Ayrıca bazı kullanıcılar en yüksek ayarda bile iyi ısıtmadığını söylüyor. Samsung Mikrodalga kullananların bir başka yorumu ise ürünün eğri durduğu yönünde. Kullanıcıların çoğunluğu ürünü beğenip alacak olanlara tavsiye ederken bazı kullanıcılar da biraz daha para verip daha iyi bir ürün alınmasını tavsiye ediyor. Sonuç olarak Samsung Mikrodalga Fırın kullananların yorumlarına genel olarak baktığımızda yorumların beklentiye göre değiştiğini söyleyebiliriz.

Ürünü İncele

Samsung MS23F300EEK Solo Mikrodalga Fırın'a benzer ürünler


1. Electrolux EMS30400OX Mikrodalga Fırın


Mutfağınızın baş köşesinde bulunması gereken Samsung Mikrodalga Fırın ve benzersiz özellikleri

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Electrolux EMS30400OX, solo mikrodalga fırın özelliğini taşıyor. 52x44x33.5 cm. boyutlarındaki ürün, paslanmaz çelik iç hazneye sahip. Buz çözme, ısıtma, ızgara ve pişirme fonksiyonları sayesinde bütün işlemleri kolayca yapmanızı sağlıyor. Ürünün dijital ekranıyla yemeğin pişme durumundan anında haberdar olabilirsiniz. Ekstra büyük fırın boşluğu, ısıtacağınız yemek geniş ve fazla olsa bile esneklik imkânı sağlıyor. 5 güç seviyesi bulunan mikrodalga fırının 900 Watt çıkış gücü bulunuyor.

Ürünü İncele

2. Samsung ME87M 23 Litre Inox Mikrodalga Fırın


Mutfağınızın baş köşesinde bulunması gereken Samsung Mikrodalga Fırın ve benzersiz özellikleri

Kullanıcıların çok sevdiği bir başka ürün, Samsung ME87M Inox Mikrodalga Fırın. Mikrodalganın 6 güç seviyesi bulunuyor. 23 litre iç hacmi sayesinde yiyeceklerinizi kolayca ısıtabilirsiniz. Antibakteriyel seramik iç kaplaması için 10 yıl garanti sunuluyor. LED göstergeli paneli, döner tablası ve eko modu bulunuyor. Koku giderme programı, ağır kokuların giderilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca çocuklar için güvenle kullanabileceğiniz çocuk emniyetine de sahip.

Ürünü İncele

3. Kumtel Mikrodalga Fırın KUM-9490


Mutfağınızın baş köşesinde bulunması gereken Samsung Mikrodalga Fırın ve benzersiz özellikleri

Kumtel Mikrodalga Fırın; mutfağınıza şıklık, hayatınıza ise kolaylık katmaya geliyor. 20 litre geniş iç hacme sahip ürünün mikrodalga gücü 700 watt. Hızlı buz çözme özelliği sayesinde donmuş ürünlerinizi saniyeler içinde kullanıma hazır hâle getirebilirsiniz. Hızlı pişirme ve akıllı hafıza özellikleri ise mutfaktaki işinizi büyük oranda kolaylaştıracak. Çocuk güvenliği kilidiyle gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. LED ve dokunmatik ekranı, otomatik menüsü en güzel özellikleri arasında yer alıyor.

Ürünü İncele

4. Candy Divo G25CMB Mikrodalga Fırın


Mutfağınızın baş köşesinde bulunması gereken Samsung Mikrodalga Fırın ve benzersiz özellikleri

Candy Divo Mikrodalga Fırın, İtalyan tasarımıyla mutfağınıza şıklık katacak. Izgara özelliği bulunan ürün, yiyecekleri daha homojen ısıtıyor ve ızgarada pişirme imkânı tanıyor. Kullanıcı dostu ara yüzü sistemi ve dokunmatik kontrolleri sayesinde hızlı, pratik ve kolay kullanım elde edebilirsiniz. Ürün, 6 farklı güç seviyesine ve 25 litre geniş iç hacme sahip. Express özelliğiyle mikrodalga fırınınızı 30 saniye boyunca maksimum güç seviyesinde ayarlayabilirsiniz.

Ürünü İncele

5. Brandt GE2302W Mikrodalga Fırın


Mutfağınızın baş köşesinde bulunması gereken Samsung Mikrodalga Fırın ve benzersiz özellikleri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

23 litre kapasiteye sahip Brandt GE 2302W Mikrodalga Fırın, paslanmaz çeliğin yansıtıcı özellikleri sayesinde yiyecekleri hızlı şekilde ısıtıyor. Otomatik program özelliğiyle yiyeceğin ısıtılma süresinin hesaplanması, seçilen yemeğin ağırlığına göre otomatik olarak gerçekleşiyor. Hızlı buz çözme fonksiyonu, her türlü gıdanın buzunu eşit şekilde çözüyor. Erime süresi de yiyeceğin ağırlığına göre otomatik olarak hesaplanıyor. Izgara özelliği sayesinde çıtır çıtır yiyeceklerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Ürünü İncele

6. Arçelik MD 674 Mikrodalga Fırın


Mutfağınızın baş köşesinde bulunması gereken Samsung Mikrodalga Fırın ve benzersiz özellikleri

Arçelik MD 674 Mikrodalga, özellikleri ve tasarımı ile kullanıcılar tarafından çok sevilen ürünler arasında yer alıyor. 20 litre iç hacme ve 700 W güce sahip solo tipli mikrodalganın ağırlığı ise 10.5 kg. Ürünün buz çözme, pişirme, buğulama gibi fonksiyonlarının yanı sıra zamanlayıcı özelliği bulunuyor. Mikrodalganın kontrol paneli sayesinde hem program seçimi hem süre ayarı yapabilirsiniz. Kapağında bulunan cam, ürünün içini görmek için kolaylık sağlıyor.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )

İş birliği İçerikleri

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler