MAGAZİN

Necati Şaşmaz'ın oğlu büyüdü! Tıpkı babası...

Necati Şaşmaz'ın oğlu büyüdü! Tıpkı babası...

Kurtlar Vadisi'nin yıldızı Necati Şaşmaz'ın oğlu görenleri hayrete düşürdü. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan ve yeniden çekilmesi gündemde olan Kurtlar Vadisi dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz'ın oğlunun son halini görenler, babasına olan benzerliğine şaşırıyor.

Yayınlandığı ilk bölümle dizi dünyasına bomba gibi bir giriş yaparak çok geniş çapta izleyici kitlesini ekran başına kilitleyen dizi projesi Kurtlar Vadisi, Necati Şaşmaz'ın oynadığı Polat Alemdar karakteri başta olmak üzere birbirinden zengin oyuncu kadrosuyla kült yapımlar arasında yerini almıştı.

hik-demis-burnundan-dusmus-necati-sasmaz-in-718395_3435_3_b

Üzerinden 17 yıl geçmesine rağmen popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen efsanae dizinin Polat Alemdar karakteri dillerden hala düşmeyerek çeşitli mecralarda konuşulmaya hız kesmeden devam ediyor.
hik-demis-burnundan-dusmus-necati-sasmaz-in-718395_6091_5_b
Şaşmaz, Kurtlar Vadisi'nde hafızalarda kalıcı bir iz bırakan Polat Alemdar rolüyle oyunculuk kariyerindeki basamakları tırmanarak hızlı bir yükseliş kaydetmişti.

hik-demis-burnundan-dusmus-necati-sasmaz-in-718395_7140_7_b

Dizideki oyunculuk yeteneğini ile milyonlarca seyircinin beğenisini kazanan ve uzun bir zamandır herhangi bir dizi projesi veya sinema filmi yapımında bulunmayan Necati Şaşmaz'ın oğlu Ali büyüdü.

hik-demis-burnundan-dusmus-necati-sasmaz-in-718395_4200_9_b

Ünlü oyuncu oğluyla geçirdiği vakti sosyal medya hesabından paylaşıyor. Şaşmaz'la oğlunun benzerliği ise takipçilerin gözünden kaçmıyor.

hik-demis-burnundan-dusmus-necati-sasmaz-in-718395_5602_8_b


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Üf be habere bak. Çocuk bu yaşta meşhur oldu. 2040 yılında Kurtlar vadisi Yeni nesil yakında.
dolAr 7.60
filmci yap hemen
Geri Dön