MAGAZİN

O da yayından kalktı

'Eve düşen yıldırım' 13 Ekim'de son kez ekranlara geliyor.

O da yayından kalktı

Geçen sezon ekrana gelmeye başlayan, Gizem Karaca ve Murat Han'ın başrolünü oynadıkları Eve Düşen Yıldırım dizisi 22. bölüm ile final yapıyor. Dizinin yapım firması yöneticisi Armağan Çağlayan haberi Twitterd'an "Sete Düşen yıldırım" mesajı ile duyurdu. Daha sonra "Eve Düşen Yıldırım 22. Bölum ile veda ediyor. Emegi geçen herkese ve bizi izleyenlere teşekkurler" açıklaması yaparak dizinin yayından kalktığını duyurdu.

[

EVE DÜŞEN YILDIRIM](http://birbak.mynet.com/galeri/eve-yildirim-dustu/9812/250773)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
böyle saçma sapan diziler zaten neden yaparlar anlamam kimin eli kimin cebinde belli değil çoğu dizi aldatmaya yönelik yapılıyor sonra niye tecavüzler çoğaldı niye ensest ilişkiler çoğaldı diye veryansın ediyoruz toplumu iyi şeylere yönlendireceğinize böyle abuk sabuk dizilerle yeni nesili dejenere ediyorsunuz böyle diziyi çekmeniz ve yayına koymanız baştan HATA kaldırılmakta geç bile kalındı YAZIK!..
ahlak bozan dizilere hükümetimiz izin vermesin gelecek nesillerimiz ahlaki yönden yozlaşıyor.dinsiz batılıların oyunları olan film ve seneryolar yayınlanmasın.filmlerde dinimiz-saf aşklar-saygı-örf-adet-namuslu olmak anlatılsın.lütfen.dini filimlere evet.ahlak bozan filmlere hayır...
çok isabetli bi karar olmuş.
geç bile kalmıştınız
zaten neye benziyorduki çokk ii bir karar
Yine gençlerimize entrika aşılayan saçma dizilerden biriydi.yayından kalkması iyi olmuş.
İsabet olmuş o kdr gereksiz bi diziydi ki
iyi olmuş
iyi olmuş
çok doğru bir karar ...saçmasapan bir diziydi..
Diğer Haberler