MAGAZİN

Oğuzhan Koç'tan hayranlarına yeni single müjdesi!

Oğuzhan Koç bir alışveriş merkezinin yeni yıl etkinliğinde hayranlarıyla buluştu. Verdiği konserde sevilen şarkılarını seslendiren Oğuzhan Koç hayranlarına yeni single müjdesini de verdi.

Oğuzhan Koç'tan hayranlarına yeni single müjdesi!

Tepe Nautilus'da düzenlenen konserde sahne alan Oğuzhan Koç,, en beğenilen parçalarını hayranları için söyledi. Sahneden herkese yeni yılın sağlık ve huzur getirmesini dileyen Oğuzhan Koç, yeni single'ın Ocak'ın ikinci haftası çıkacağının müjdesini verdi.

Konser öncesinde soruları yanıtlayan Oğuzhan Koç, evlilik konusuna "Kısmet! belirli bir planlamamız yok, hayatı akışına bırakmak lazım ama zamanı geldiğinde o da olur" dedi.

YENİ SINGLE MÜJDESİ!
Yeni single'ın Ocak'ın ikinci haftası piyasada olacağını söyleyen Koç, 2019'un sadece kendi parçalarını seslendireceği düetsiz bir yıl olacağını söyledi. Bu yıl "Yol Arkadaşım 3" olmayacağını, İbrahim Büyükak'ın yeni bir senaryo üzerinde çalıştığını söyleyen Koç, kamera önünde henüz kimlerin olacağını bilmediğini de belirtti.

oguzhan 2

Son dönem ekran önünde ayrı projelerde yer alsalar da İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler ile 10 yaşından beri arkadaş olduklarını belirten Koç, "Ekran karşısında veya sahnede bir arada olmasak da kamera arkasında her şeyi 3 kişi yapıyoruz, birbirimizin projeleri için bir arada çalışıyoruz" dedi. Beyazıt Öztürk'ün bu işi zirvede bıraktığı dönemde Eser Yenenler'in yeni bir platform yarattığını söyleyen Koç, "Kimse Beyazıt Öztürk'ün yerini alamaz. O bu işi zirveye taşıdı ve istediği zaman yine oradan alıp kendi efsanesine devam edebilecek bir isim. Eser de Türkiye'nin en iyi sunucu ve TV programcılarından biri olarak kendi efsanesini yaratacak" şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler