MAGAZİN

Okan Bayülgen canlı yayında kitap okudu! Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü sosyal medyaya damga vurdu!

Okan Bayülgen, koronavirüs salgını günlerinde farklı formattaki yeni Uykusuzlar Kulübü programıyla seyirci karşısına çıktı. tv100'de canlı yayında ekrana gelen Uykusuzlar Kulübü'nde Okan Bayülgen kitap okudu, seyircilerle sohbet etti. Usta televizyoncunun yeni programı sosyal medyada gündem oldu.

Okan Bayülgen canlı yayında kitap okudu! Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü sosyal medyaya damga vurdu!

tv100 ekranlarında Muhabbet Kralı ve Uykusuzlar Kulübü programlarını yapan Okan Bayülgen, herkesin evde kaldığı şu zor günlerde yepyeni bir formatla izleyicilerin karşısına çıkmaya başladı.

okan3

Usta bir seslendirme sanatçısı ve tiyatrocu olan Okan Bayülgen uyuyamayan izleyicilerine canlı yayında kitap okudu ve sohbet etti. Okan Bayülgen'nin sunduğu Uykusuzlar Kulübü programının yeni formatı seyircilerin beğenisini kazandı. Bayülgen'in ilk programı sosyal medyada gündem oldu. Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü, hafta için her gün canlı yayında saat 01:00'de tv100 ekranlarında olacak.

okan

OKAN BAYÜLGEN SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Okan Bayülgen'in canlı yayında kitap okuduğu Uykusuzlar Kulübü sosyal medyanın da gündeminde yer aldı. İşte Twitter'da Okan Bayülgen ve Uykusuzlar Kulübü hakkındaki paylaşımlardan bazıları:

o1

o2

o3

o4

o5


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön