SPOR

Olay iddia! Fatih Terim mekan bastı

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Alaçatı'da ortalığı birbirine kattı. İki damadı ve bir koruması ile birlikte damadına ait restoranın yanındaki Yüzevler'e giden Terim, hem Yüzevler'in sabihini hem de 5 çalışanını darp etti. Sandalyelerin havada uçuştuğu, yumrukların konuştuğu kavga sonrasında, yaralılar darp raporu aldı, karakola giderek şikayette bulundu.

Olay iddia! Fatih Terim mekan bastı

Tarih; 14 Temmuz 2017... Yer; Alaçatı... Yüzevler ve Beeves adlı iki komşu restoran... Yüzevler'in sahibi Selahattin Aydoğdu... Beeves'in sahibi ise Fatih Terim'in damadı Ahmet Baran Çetin...

Çetin, komşusu ile kendi restoranını ayırmak için tam ortaya hasırdan bir paravan çeker. Ancak bu durum kim olduğu bilinmeyen bir şahıs tarafından şikayet edilir. Çetin, şikayetçinin Aydoğdu olduğunu iddia eder ve durumu kayınpederi Fatih Terim'e anlatır.

[Kardeşi meydan okudu! 'Akıllı ol Fatih Terim'](http://spor.mynet.com/futbol/112618-kardesi-meydan-okudu-akilli-ol-fatih-terim.html)

Fatih Terim, saat 20:45'te Aydoğdu'yu arar ve sorar:

- "Neden sıkıntı çıkartıyorsun..."

Aydoğdu ise kendisinin şikayet etmediğini, AVM yönetiminin görsel dokuyu bozduğu için bu paravana izin vermediğini söyler. Ancak Terim'in telefondaki tutumundan rahatsız olduğu için de, şu cevabı verir:

- "Şikayetçi olan ben değilim. Fakat tavrınız hoş değil. Sizden çekinmem."

Bu cevap üzerine sinirlenen Terim, Aydoğdu'yu yanıtlar:

- "Şu an Bodrum'dayım. Bekle, Alaçatı'ya geliyorum..."

Aydoğdu da cevap verir:

- "Tehdit etme, gel..."

Saatler 01:00'i gösterirken; Fatih Terim, iki damadı Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve koruması olduğu ileri sürülen sakallı bir şahısla birlikte Alaçatı'ya restoranların olduğu bölgeye gelir.

Bu andan sonra gelişenler, Aydoğdu'nun ifadelerine göre şöyle:

Terim ve yanındakiler, restorana bahçe duvarından atlayarak girerler. Bu esnada Aydoğdu, "Hocam, müşteriler var. Gelin içeride başbaşa görüşelim" der. Ancak ortam gergindir ve bir anda kavga başlar. Volkan Bahçekapılı'nın mekandaki sandalyeleri sağa sola fırlattığı, kavgada Yüzevler'de çalışan 5 kişinin yaralandığı öğrenilir.
Kavga bittikten sonra Terim ve yanındakiler mekandan uzaklaşır. Darp edilen 5 çalışan önce hastaneye giderek darp raporu alır; ardından da Aydoğdu ile birlikte karakola giderek ifade verirler ve Terim, iki damadı ve bir korumasından şikayetçi olurlar.

Fatih Terim cephesinin de dün sabah saatlerinde karakola giderek ifade vereceği söylenir. Ancak bu konuda yetkililer, bir açıklama yapmazlar.
Olayın ardından aracılar devreye girerler ve gece boyunca Aydoğdu'yu arayarak şikayetini geri çekmesini isterler. Ancak bu telefonlara olumlu yanıt vermeyen Aydoğdu, aynen şunları söyler:

- "Geri adım atmam. Çünkü haksız olan ben değilim. Fatih Terim ve yanındakiler rüzgâr yapmaya gelmişler. Keşke delikanlı gibi görüşseydiler. Asıl maç şimdi başlıyor."
Olayın bir yanında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim var.

Diğer tarafta ise Selahattin Aydoğdu... Peki Aydoğdu kimdir?

Aydoğdu; TFF Yönetim Kurulu Yedek Üyesi...

Aydoğdu; Fatih Terim'in hemşehrisi ve Adana Demirspor Kulübü eski başkanı...

Sabah saatlerinde ise mekan çalışanları fotoğraf çektirip İnstagram'da mesaj paylaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 46 yorum
nefret ediyorum bu terim den
@fthtrkzz .. yalakası onada adaletten bir ceza gelmez
damatlara iyi bak,paralarını onlar yiyecek..
nasıl bir algı yaratıyorsunuz gören hani silahla bastı sanacak
@okan1633 Ark.Baskın sadece silahlamı olur.Adam ki Türk Milli Takımının patronu mekan basıyor.Anladınmıki?ESASINDA HEMEN İSTİFA ETMESİ GEREKİRDE tÜRKİYEDE İŞLEMİYOR.
Abisi Ağar da yok arkasında hadi bakalım ne olcak
@engincan2012 ağar s€ni bulur v€ ozaman ona söyl€rsin
@okudero mAL MAL KONUŞMA ağarın da çok ta umurunda,siz ne sanıyorsunuz bu adamları yaa,işi gücü yok yorum takip edecekler mal oğlu mall
terim soyad vakalari
resmen mekan basmış kabadayı en az 10 yıl ceza alması lazım.aslında bu olay memeleketin halini çok iyi özetliyor kimin gücü kime yeterse
Fatih Terim gibi kabadayi turden adamlari oldum olali sevmemisimdir. Adamin arkasinda devlet var yapacak bisey yok.
bir galatasaraylı olarak senden nefret ediyorum.. çeyrek mafya
Mahalle kabadayısı terim işte.Hala adama milyarlar veriyoruz rezillliklerinin haddi hesabı yok.
Terim nefre tedilmeyecek biri değil ki? öbürüde hırlı adama benzemiyor.Lakin bu terim in ilk icaati değil40 senedir hep bunu yapıyor.T,rk sporunun en büyük tehlikelerindne biri terimdir.Bir an önce gs l abileir givb defolup gitseler hiç bir şey eksilmez Türkiyeden hatt arahata kavulur hem milli takım hem gs
Bakınız Federasyon ne yapacak?Adı üzerinde TFF'yi temsil ediyor ve Futbol takımlarının başında ve hemen istifa ettirilmesi gerekiyor ama nerede.Unutturulur gider.İsterseniz olayı hep birlikte sonuna kadar takip edelim.
Bu adam zaten Mafyanın ta kendisi ! Ülkemizin geldiği hale bak ya ?
fatih terim bu ülkeye milli takım da hizmeti olmamıstır uefa basarısı ise malum yapı tarafından saglandı
Olay iddia edildiği gibi ise yakışık olmamış zaten fatih terimden beklenir bir haraket
adam agar abi
kanunsuzlar, ülkeyi kanunsuz hale getirdi.
Pislik
Ahlak'tan yoksun insanlara bu kadar taviz verilen ülkede bunların hepsi normal.
Bu yaratıktan da ancak bu beklenir,şehir magandası...
Terim eski kabadayıdır.Demek akıl gerçekten de yaşta değil baştaymış.
SUSURLUK ÇETESİ ve MEHMET AĞAR Fatih Terimin eski dostları,Pislik her yanından akıyor.Mafya ahlakıyla spor adamı olunmaz! İnsan olana zeki ve ahlak önemli şey...
zaten Karakter be kişiliği yerlerde olan bir insandın PARANIN KUDURTTUĞU İNSAN örneği bu işte
Bence AKP suçlu.!! (Birazdan paranoyak yorumcular başlar yazmaya, onlar yazmadan ben yazayım dedim.)
arda ya neden kızmıştınız.
gören de terimin canı sıkıldı mekan basmaya gitti zanneder bu kadar önyargılı olmayın
yiyin lan birbirinizi şrf siz itlerr...
Barbarlık mekan basmakta ne demek
Artık, Fatih Terim denilince iğreniyorum...
Güzelim memleket mafya bataklığına döndü.
ne olursan ol galatasaray'a gel hoca takım elden gidiyor dursun ocağımıza incir ağacı dikti :)
kargayı besle oysun gözünü:)
Su kutugu haber yapmayin.Kendi reklamini yaptirmak icin uydurma sansosyonelller yapiyor.Egolu nasil prim yaparim diye dusunuyor. Teknik direktor olarak basarisiz.
ee arkası sağlam mekanda basar adamda asar nasılsa cezası yok:((
mafyatik ülkede çok normal değil mi? her yerde mafya düzeni kurulu değil mi?düşünün mafya liderleri siyasete soyunmuş yılın iş adamı seçiliyor bu ülkede:)) terim ballı maaş, sonsuz paralar villalara otelle hükmediyor dayılığını tabbiki gösterecek..kanun da yok nasılsa??
yazıklar olsun sana terim
Oooo dayısın aga vurdumu oturtursun aga sana yan bakılırmı aga biz marabalar sizin yanınızda ne olukki aga siz yücesiniz pangınotsunuz patronsunuz millisiniz İmparatorsunuz Bu dünyanın sahibisiniz bize öbür dünya kalıyor orda eşitleniriz şimdilik yiyin için vurun kırın asın kesin hadi bakalım bize izin.
ARDA'da ayni olayı çıkardı.Milli takımdan istifa etti yada kovuldu.Bakalım Fatih kabadayısı ne yapacak yada TFF ne yapacak.
çek o kirli ellerini futboldan türk futbolcunun fetosu buda
NEDİR BU ADAMIN YAPTIĞI PİSLİKLER SEN TÖBE TÖBE ALLAHIN OĞLU OLSAN NE YAPARSIN.İNSANLAR SENİN ADAMLIĞINA DEĞİL O GİYDİĞİN GÖMLEĞE SAYGI GÖSTERİYORLAR YOKSA SEN KİMSİNKİ, MAFYACILIKMI OYNUYORSUN.İNANKİ SANA ÖYLE BİR OYUN OYNARLARKİ DOĞDUĞUNA PİŞMAN OLURSUN,ONUN İÇİN DİYORUMKİ AKILLI OL.OLMAYANLARIN HALİNİ ETRAFINA BAK GÖRÜRSÜN.
terim dönemi bitiyor galiba futbolda... işaretler gelmeye başladı..
Diğer Haberler