Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ölümünü günler öncesinden tahmin etmiş! 23 yaşındaki Rus modelin dikkat çeken ölümünde yeni detay

  İçerik devam ediyor

  23 yaşındaki Rus model ve seks işçisi Gretta Vedler, eski erkek arkadaşı Dmitry Korovin tarafından boğularak öldürülmüştü. Genç kadının cesedi Korovin'in ailesinin evinde bir bavulun içinde bulunmuştu. Ölümünün ardından ortaya çıkan ve Gretta tarafından gizlice çekilmiş bir video, genç kadının ölümünü günler öncesinde tahmin ettiğini ortaya çıkardı.

  23 yaşındaki Rus model ve seks işçisi Gretta Vedler, Bali'de yeni bir hayata başlamadan önce Moskova'da bir otelde kalırken Şubat 2021'de ortadan kayboldu. Cesedi, bir yıl sonra, kendisini öldüren eski sevgilisi Dmitry Korovin'in ailesine ait bir garajdaki arabada bir bavulun içinde tüyler ürpertici bir halde bulundu.

  3 GECE CESEDİYLE UYUDU

  0_PAY-CEN-PredictionMurder-01

  Genç kadın eski erkek arkadaşı Dmitry Korovin tarafından kaldığı otelde boğularak öldürülmüştü. Korovin 3 gece boyunca otel odasında Gretta'nın cesediyle kalmış ve sonra onu bir bavula koyup Moskova'dan ayrılmıştı. Genç kadının cesedini ailesinin evinin garajına kadar götüren genç adam, olaydan 1 yıl sonra suçunu itiraf etti ve gerçek ortaya çıktı.

  TAHMİN ETMİŞ

  Şimdi, Gretta'nın otel resepsiyonunda gizlice çekip bir arkadaşına gönderdiği ürkütücü bir videoda, ortadan kaybolmadan birkaç gün önce kendi ölümünü öngördüğü ortaya çıktı. Gretta'nın cep telefonuna kaydettiği bu görüntülerde, otel personelinin görmemesi için telefonunu resepsiyonun altında tutulduğu görülüyor.

  ''BANA BİR ŞEY OLURSA ANLARSIN''

  Görüntülerde Gretta'nın "708 numaradan geliyorum. Çığlık atıyordum, cinayetle tehdit ediliyordum ama kimse imdadıma yetişmedi. Neden mi anlatıyorum? Bana bir şey olursa anlarsın." dediği duyuluyor. Otel müdürü daha sonra Gretta devam etmeden önce duyulmayan bir şey söylüyor ve Gretta ona "Adını hatırla." dedikten sonra defalarca erkek arkadaşı Dmitry Korovin'in ismini söylüyor.

  SORUŞTURMA SÜRÜYOR

  0_PAY-CEN-PredictionMurder-11

  Sorgulama sırasında, polislere mali ve ilişkisel anlaşmazlıklar nedeniyle ortaya çıkan bir çatışma sonucunda kız arkadaşını boğduğunu açıklayan Korovin suçunu tamamen kabul etti ancak olaya dair cezai soruşturma hala devam ediyor.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler