Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Otoyolun kenarında cinsel ilişkiye giren çift araç içi kameradan kaydedildi! O anlar canlı yayınlanınca sosyal medyada gündem yarattı

  Manoka’daki ünlü bir ralli rotasında hareket eden 58 yaşındaki tecrübeli sürücü Jourdan Serderidis, seyir halindeki aracın yansıyan farlarında otoyolun kenarında bir çiftin gölgesini fark etti. Otoyolun kenarında cinsel ilişkiye giren çifte ait görüntüler Serderidis’in araç içi kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

  Monte Carlo Rallisi'nin hayranları yüksek tempolu bir yarış bekliyordu ancak yol kenarında çiftin yakınlaştığı anları canlı bir şekilde takip etti. İsmi açıklanmayan bir çift sürücünün kamerasında kaydedilen görüntülerde bir yarış pistinin kenarında cinsel ilişkiye girerken yakalandı.

  CANLI YAYINDA GÖSTERİLDİ

  1

  Çiftin cinsel ilişkiye girdiği anlar, Dünya Ralli Şampiyonası web sitesindeki canlı yayın akışında gösterildi. Yarışı takip edenler sosyal medyadan o anları paylaşarak şaşkınlıklarını dile getirmeyi ihmal etmedi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Evet, bu canlı Monte Carlo Rallisi'nin ortasında oldu” yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise “Seyircilerin olayı daha heyecanlı hale getirdiğine yemin edebilirim” yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler