Özge Özpirinçci'den takipçiye şok cevap

Çekimleri 11 Haziran'da başlayan 'Acı Tatlı Ekşi' filminde rol alan oyuncu Özge Özpirinçci, sosyal medya üzerinden kaşlarını eleştiren ve 'Acilen kilo alman lazım' diyen takipçisine yanıt verdi.

Özge Özpirinçci'den takipçiye şok cevap

'Aşk Yeniden' isimli romantik-komedi dizisi ile adından söz ettiren Özge Özpirinçci, İnstagram hesabından makyajsız bir fotoğrafını paylaştı.

Güzel oyuncunun Yasemin isimli bir takipçisi, söz konusu fotoğrafa, "Allah aşkına doğal olacağız diye bu kaşlarınızı böyle yapmak zorunda mısınız? Çok kötü duruyor ve acilen kilo alman lazım" yorumunu yaptı.

"TAVSİYENİZE UYMAKTANSA..."

Uzun bir metin kaleme alan Özpirinçci, "Güzelliğin göreceli bir kavram olduğunu düşünüyorum. Kaşlarımı doğal bırakmak benim tercihim ve şu anda oynadığım role uygun modelin bu olduğunu düşünüyorum. 'Acilen kilo alman lazım' demişsiniz. Fakat ben sağlıklı beslenen ve sporunu yapan bir insan olarak sanırım bu konuda sizin 'tavsiyeniz'dense kendi hislerimi dinlemeliyim ki ayrıca yine bu rol için bu kilonun uygun olduğunu düşünüyorum. Size iyi günler dilerim" mesajını yayımladı.

--2933018

--2933019

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Bu cevabın ŞOKU nerede, gayet medenice cevap vermiş ama keşke Türkçe karakterler içeren bir bilgisayardan, Türkçe'mizi katletmeden cevap vermiş olsaydı daha iyi olurdu...
sevgili sanatcıyı izleyicisine tavrından dolayı kutluÿorum bir sanatcı kırmadan dökmedende çok güzel cevap verebilirmiş kişilik tavrıda çok hoşuma gitti sanatcı göreceli çok güzeli degil yakışanı en güzelini yapabilendir bu tiyatroda da müzüktede resimdede bütün sanat dallarında aynıdır cirkin bir ressamın resmide cirkinmi olur birde güzellik kişilere göre değişir her kişinin güzellik recetesine uyanlarıda görüyoruz maymuna dönüÿorlar güzellik kişinin karekteridir
Bazı kadınlara kalın kaş yakışıyor. Avrupa da pek çok model artık kaşlarını almıyor (örn: bambilegit, Brooke Shields de uzun süre kaşlarını almadı şu an bile çok ince değil). Bizim gibi ne oldum budalası olmuş, görgüsüz toplumda yakışan da kaşlarını ip gibi yapıyor yakışmayan da.
Diğer Haberler