MAGAZİN

Özgü Namal'ı bunalımdan çıkar kür

10 gün önce evinde oğlu Nefes'i dünyaya getiren ünlü oyuncu Özgü Namal, bunalıma girdi. Sevgilisi hazırladığı özel kür ile Özgü Namal'ın derdine çare oldu.

Özgü Namal'ı bunalımdan çıkar kür

Özgü Namal'ın evine gelen doktor yardımıyla oğlu Nefes'i doğurmuş. 3 buçuk kilo 52 santim olarak dünyaya gelen Nefes bebek hayata gözlerini gayet sağlıklı açmıştı. Hipnoz doğumla bebeğini dünyaya getirerek hipnoz doğum olayını gündeme getiren Özgü Namal, sütünün azalması nedeniyle geçirdiği zor günleri sevgilisinin hazırladığı kür sayesinde atlattı. 10 gün önce Kilyos'taki evinde hipnoz yöntemiyle doğum yapan Özgü Namal böylece zor günlerin üstesinden de geldi. Şu sıralar tüm vaktini evinde oğlu Nefes'le geçiren oyuncu yoga ve nefes terapisti sevgilisi Serdar Oral'ın desteğiyle bunalımdan çıktı.

Serdar Oral'ın Özge Namal'a kendi elleriyle hazırladığı kürün içerisinde rezene, anason, tane kimyon, kişniş ve ısırgan otu bulunduğu öğrenildi. Bu kürün Özgü Namal'ın azalan sütünü arttırdığı da söylentiler arasında. Sütünün daha fazla gelmesiyle yüzü gülmeye başlayan Özgü Namal, ilk iş olarak önceki gün sosyal medya hesabından oğlu Nefes'le çektirdiği fotoğrafını paylaştı. Instagram hesabından sık sık fotoğraf paylaşan Özgün Namal, başucundan "Emzirme Sanatı" adlı kitabını da hiç ayırmıyor.

SERDAR ORAL KİMDİR?
Serdar Oral; Fethiye'de bohem bir hayat sürüyor, yoga ve nefes egzersizleriyle ilgileniyor. Oral geçtiğimiz kış, özellikle yoga tutkunlarının tercihi olan Ölüdeniz'deki Kabak Koyu'nda kaldı.
Özgü Namal'ın bebeğinin babası Serdar Oral'ın daha önce iki kez evlendiği ortaya çıktı. Serdar Oral'ın ilk eşi Alman Engel Hornhuber'den iki çocuğu, ikinci eşi Pınar Akıncı'dan ise bir kızı var.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön