Paket servise başlayan Nusret sosyal medyanın diline düştü

Koronavirüs salgını nedeniyle paket servise başlayan Nusret Gökçe'nin kuzu kafes için 600 TL'den antrikot içinse 950 TL'den sipariş alması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Paket servise başlayan Nusret sosyal medyanın diline düştü

'Tuz serpme' (saltbae) hareketi ile dünya çapında üne kavuşan sosyete etçisi Nusret Gökçe, İstanbul ve Ankara'da bir yemek siparişi sitesi üzerinden paket servise başladı.

Kuzu kafes için 600 TL'den antrikot içinse 950 TL'den sipariş alan Nusret Gökçe'nin yemeklerin paket fiyatları sosyal medyanın diline düştü.

Birçok kişi fiyatları yüksek bulurken, ünlü işletmeciye zor dönemlerden geçtiğimiz bugünlerde indirim yapması çağrısında bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
bu fiyata satana neysede alana ne diyeyim birgün kasaba gidin fiyatlara bakında sonra vicdan muhabesi yapın acından ölüyor insanlar dünyanın her yerinde
yürü be nusret. corona icin yuklu bir bagis bekliyoruz senden..
@axricci garsonların bahşişine göz diken adamdan mı?
Bunun sevebi uzaklarda değil bizleriz sen veriyosun ki o istiyor sokak da etin tadını kuzu kafesin adını bilmeyen binlerce kişi var kimse ölümsüz değil sonuç orta da sen verme ki o da istemesin arz talep insan olmayı unuttuk gözler kör kulaklar sağır oldu gözle göremediğin virüs dünyayı salladı bence açık net okunuyor herşey almamız öğrenmemiz gereken şeyler var
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler