SPOR

CANLI

Podolski 100 bin Euro'ya loca aldı

Galatasaray'la 3 milyon 100 bin Euro’ya el sıkışan Lukas Podolski, küsurattan vazgeçti. Podolski, “Kulübe katkım olsun” diyerek o 100 bin Euro karşılığında loca sahibi oldu.

Podolski 100 bin Euro'ya loca aldı

Galatasaray'ın flaş transferi Lukas Podolski, Türk Telekom Arena Stadı’nda 12 kişilik loca satın aldı... Yeni sezonda sarı kırmızılı formayla boy gösterecek olan Alman oyuncu, yakınları ve misafirlerini artık maçlarında kendisine ait locasında ağırlayacak...

Transferi sırasında yöneticilerle yapılan pazarlıkta Podolski son olarak 3 milyon 100 bin Euro’ya kadar fiyat düşürür. Mali İşlerden Sorumlu Başkan Danışmanı Mehmet Özbek, “3 milyonu garanti ücret ve sana da 100 bin Euro değerinde loca verelim” der. Podolski, “Peki. Benim de kulübe katkım olsun. Almanya’dan birçok misafirim gelecek. Çok fazla Türk dostum da var. Onları kendi locamda ağırlarım” cevabını verir ve locayı 100 bin Euro karşılığında alır.

Alex ve Kuyt da localıydı

Fenerbahçe’de oynadıkları dönemde Alex de Souza ve Dirk Kuyt da aileleri için loca satın almışlardı. Galatasaray’da ise 2011-12 sezonunda Johan Elmander, Riera, Selçuk İnan ve Burak Yılmaz da loca sahibiydi.

ARENA’DAKİ LOCALAR KAÇA SATILIYOR?

- Koltuk başına fiyat belirleniyor.
- Satışta dolar kuru 2.5 TL olarak sabitlendi.
- En ucuz loca koltuğu 5 bin dolar değerinde...
- En pahalı koltuk 15 bin dolar değerinde...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler