SPOR

CANLI

Putin'den futbol dünyasını sarsacak sözler

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, rüşvet ve yolsuzluk suçlamalarına adı karışan ve futbol dünyasından tamamen uzaklaştırılması istenen FIFA Başkanı Sepp Blatter için şoke eden bir açıklama yaptı: "Nobel Barış Ödülü'nü ona vermeliyiz."

Putin'den futbol dünyasını sarsacak sözler

*Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, hakkında yolsuzluk ve rüşvet aldığı gerekçesiyle soruşturma açılan, FIFA Başkanı Sepp Blatter’e destek çıktı.

Düzenlediği basın toplantısında Blatter’in dünya futboluna sağladığı katkılara değinen Putin, bununla da yetinmedi. Rusya Devlet Başkanı, Blatter’e “Nobel Barış Ödülü” verilmesi gerektiğini söyledi.

Putin “Blatter çok saygı duyduğum bir insan. Küresel anlamda futbola oldukça önemli katkılar sağladı. Nobel Barış Ödülü’nü ona vermeliyiz” diye konuştu.

Putin ayrıca, Rusya’nın 2018’de düzenlenecek Dünya Kupası ev sahipliğini de adil bir şekilde kazandığını da sözlerine ekledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
putin galiba kafayı sıyırmış. deli petro da bunlardandı. rusyayı akıllı adam yöntmeyecekmi.
KENDİ GİBİ ADAMI BULMUŞ. ABD UEFA VE FİFA DAKİ PİSLİKLERE DUR DEDİYA, BUDA HEMEN TERSİNİ YAPACAK. TERSİNİ YAPIYORDA. YANİ ORTALIĞI BATIRIYOR.
bizdeki muhalefetgibiler herşeyi kanatlarının altına almaya çalışıyorlar çok komiksin çok anlaşılan birşeylerin dozunu fazla kaçırmışsın
Takım
O
Av
P
Geri Dön