MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Reaksiyon'da iki şok ayrılık daha

Star TV ekranlarında yayınlanan Reaksiyon dizisinin yeni bölümünde 2 oyuncu ölerek diziye veda edecek.

Reaksiyon yeni bölümüyle 17 Kasım Pazartesi akşamı saat 20:30'da Star'da...

Erdal Beşikçioğlu ve İbrahim Çelikkol'un başrollerinde oynadığı Reaksiyon dizisinin önceki bölümlerinde Savaş Özdemir'in canlandırdığı Ferhat ve Nehir Erdoğan'ın canlandırdığı Duygu karakterleri ölerek diziye veda etmişti.

Reaksiyon'un bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Fatih Paşalı'nın canlandırdığı Fazıl, Yavuz'un eline geçiyor ve ölerek diziye veda ediyor. Fatih Paşalı ile birlikte diziye veda eden bir diğer isim de Deniz Sarıbaş'ın canlandırdığı Avukat Zerrin karakteri olacak. Duygu'yu öldüren Yavuz'un baş düşmanı Deli İbrahim'in son kurbanı Avukat Zerrin olacak.

Duygu'nun öldürülmesinin ardından Zerrin'in öldürülmesi Yavuz'u çılgına çevirecek. Reaksiyon dizisinin bu haftaki bölümü aksiyon dolu olacak.

İŞTE YENİ BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR:

Yavuz Aslan, Duygu'nun intikamını almak üzere istihbaratı basar. İbrahim'in yerini öğrenir. Fakat bulduğu mekana gittiğinde aldığı bir telefon ona çok büyük bir acı daha yaşatacaktır. Oğuz, Duygu'nun ölüm haberiyle perişan olur. O da artık intikam için Dayı'nın yanında yerini alacaktır. Fakat ikisini ölümün kıyısına götürecek yepyeni bir tuzak İbrahim tarafından çoktan kurulmuştur. Yavuz ve Oğuz intikam için kazdıkları mezarın kıyısında kendilerini bulacaktır.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler