MAGAZİN

Recep İvedik hasılat rekoru kırdı!

Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik'i rekorla başladı.

Recep İvedik hasılat rekoru kırdı!

Cem Yılmaz'ın, son filmi "Yahşi Batı" ile elde ettiği ilk üç gündeki 8 milyon 432 bin TL'lik hasılat rekorunu, cuma vizyona giren Şahan Gökbakar'ın "Recep İvedik 3" filmi kırdı.

****

Film, ilk 3 günde 10 milyon 492 bin 946 TL'lik geliriyle tüm zamanların hasılat rekorunu kırdı. "Recep İvedik 3," ilk 3 günde 1 milyon 153 bin 71 kişi tarafından izlenerek kendi elinde bulundurduğu 1 milyon 209 bin 453 kişilik izlenme rekorunu kırmayı başaramadı.

****

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
kardeşim adam sanat eseri yaptım demiyo ki bu filmin eleştirecek neyi var anlamadım ya 13 tl ye yaklaşık 1 saat gülüyorsun.Ben de izledim ve eylendim helalı hoş olsun.
TEBRİKLER NEDIYUALİM
BEN 6 TLYE IZLEDIM HE HE HE
iğrenç bi film bence
ben 6 TL 1 TL vermem bu fılme
bırakın artık ben bakmam ben para vermem işlerini,bi şekilde herkes bu filmi de izler,diğerlerini izlediğiniz gibi.bu film sadece insanlar gülsün diye yapılıyo,eleştirmek için bahane aramayalım...
Ya bu öküz herifi nasıl izliyosunuz. Nasıl bi mideniz var. Gülünecek hiçbişeyi yokki bu adamın bu adama nasıl para kazandırıyosunuz şaşıyorum doğrusu!! 70 milyonu yaptığı dandik ötesi filmlerle her defasında kandırabilen Cem yılmaz gibi de çok akıllı bi adam valla. Bizde koyun
dün akşam gittim izledim gülmekten sitres diye bişiy kalmadı herkese tavsiye ederım izleyin gerçekten çok komikk
Diğer Haberler