Mynet Trend

Reyting sonuçları açıklandı! Çöp Adam, Bir Peri Masalı, Tuzak 7 Aralık reyting sonuçları birincisi...

Reyting sonuçları, 7 Aralık Perşembe günü Çöp Adam, Bir Peri Masalı, Tuzak gibi dizilerin ekrana gelmesinin ardından merak konusu oldu. Bilindiği üzere her gün, bir önceki günün listesi yayımlanıyor ve bu sonuçlar yapımın ekran ömrünü belirlemede etkili oluyor. Tuzak, Bir Peri Masalı, Kuruluş Osman, O kız, Kasaba Doktoru, MasterChef, Güldür Güldür gibi yapımlardan hangisini listede birinci sıraya yerleştiği merak edildi. Reyting sonuçları açıklandı. İşte 7 Aralık reyting sonuçları...

Reyting sonuçları açıklandı! Çöp Adam, Bir Peri Masalı, Tuzak 7 Aralık reyting sonuçları birincisi...

Reyting sonuçları izleyiciler tarafından internette araştırılıyor. 7 Aralık Çarşamba gününe ilişkin sonuçların açıklanmasıyla birlikte en çok izlenen yapım, dizi ve film belli olacak. Peki, 7 Aralık Reyting sonuçlarına göre en çok izlenen yapımlar hangileri? Hangi yapım, dizi birinci oldu? İşte 7 Aralık Çarşamba günü reyting sonuçları...

REYTİNG SONUÇLARI 7 ARALIK

7 Aralık Çarşamba gününün reyting sonuçları açıklandı.

Total'de birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Esra Erol'da, üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer aldı.

AB'de ise birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Çöp Adam yer aldı.

20+ABC1 grubunda da birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Esra Erol'da yer aldı.

7 Aralık reyting sonuçları açıklandı mı

GEÇEN HAFTANIN REYTİNG SONUÇLARI

30 Kasım Çarşamba günü reyting sonuçlarına göre;

Total'de birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Esra Erol'da, üçüncü sırada ATV Ana Haber yer aldı.

AB Grubunda birinci sırada Polonya Arjantin Dünya Kupası karşılaşması, ikinci sırada Kuruluş Osman, üçüncü sırada Çöp Adam yer aldı.

20+ABC1 izleyici grubunda ise birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Polonya Arjantin Dünya Kupası Karşılaşması, üçüncü sırada Esra Erol'da yer aldı.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler