Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada doğum yaptığını görmek ne anlama gelir? Rüyada uçakta, tuvalette, hastanede, tekrar doğum yaptığını görmek ne demek?

  Rüyada doğum yaptığını görmek çok doğaldır. Ancak böyle bir durum söz konusu değilken bu rüyayı görmenin ilginç anlamları olabilir. Rüya sahibinin, doğum yaptığını görmesi durumunda kaybettiği maddi varlığı geri kazanacağı alamet olur. Ruhen arınma yaşayacak olan rüya sahibinin huzur bulacağı dalalet edilir. Rüyada tekrar doğum yaptığını görmek ise rüya sahibinin toplumda saygı görecek biri olduğunu imgesi kabul edilir.

  Rüyada doğum yaptığını görmek ne anlama gelir? Rüyada uçakta, tuvalette, hastanede, tekrar doğum yaptığını görmek ne demek?

  Rüyada doğum yaptığını görmek, kimine huzurlu hissettirirken kimi için son derece rahatsız edici olabiliyor. Elbette bu, rüyadaki ayrıntılara ve gerçek hayattaki durumunuza bağlı. Örneğin hamile bir kadınsanız ve doğumla ilgili endişeleriniz varsa bu rüyayı görmek normal. Peki hamile olmayan bir kadının rüyasında doğum yaptığını görmesi tam olarak ne anlama geliyor?

  Rüyada Doğum Yaptığını Görmek

  Rüyada doğum yaptığını görmek, rüya tabircileri tarafından çeşitli yorumlarla açıklanmıştır. Ancak kötüye yorulmayan rüyalardandır. Rüya sahibinin bir süredir çözüme kavuşmayan problemlerinden kurtulacağına, ferahlık göreceğine, huzur bulacağına ve ruhen bir arınma yaşayacağına işaret eder.

  Hem maddi hem de manevi anlamda berekete, uzun zaman sonra nihayet alınabilmiş derin bir nefese ve kurtuluşa alamettir. Böyle bir rüya gördüyseniz ruhunuz tüm kötülüklerden, acılardan ve azaplardan kurtulacak ve adeta yenileneceksiniz. Sıkıntılarınız son bulacak ve güzel bir yaşama yelken açacaksınız. Maddi anlamda kaybettiklerinizi geri kazanacaksınız, hatta kâr edeceksiniz.

  Hastaysanız sağlığınıza kavuşacaksınız. Kimi rüya tabircileri ise rüyada doğum yapmayı, mutlu bir yuva kurmaya ya da hayırlı bir evlat sahibi olmaya yorar. Hatta böyle bir rüyayı gerçekten hamile bir kadının görmüşse bebeğini sağlıkla kucağına alacağının habercisi olur. Rüyasında kendisinin değil de bir başkasının doğum yaptığını ve dünyaya kız bebek getirdiğini gören biri ise gerçek hayatta bir erkek bebeğe sahip olacaktır. Rüyada erkek bebek doğuran bir kadın görülmesi durumunda ise rüya sahibinin kız çocuğunun olacağına inanılır. Bir erkek rüyasında eşini doğururken görürse bu, eşinin sancısız ve ağrısız bir doğum gerçekleştireceği anlamına gelir.

  Dünyaya gelecek bebek sağlıklı ve hayırlı olacaktır. Rüyanızda doğum yaptığınızı ancak bir bebek yerine, hayvan ya da mitolojik bir unsur doğurduğunuzu görmüş olabilirsiniz. Dünyada bu da yaygın olarak görülen rüyalardan. Bunun anlamı, kazançlı ve güzel günlerin yakın olduğuyla ilgilidir. Doğurduğunuz bir hayvan ise ileride doğacak olan çocuğunuzun mizacı o hayvanınki ile aynı olabilir.

  Rüyada ölü erkek bebek doğurmak, bir fırsatı elden kaçırmayı ve kişinin hayal kırıklığına uğramasını işaret eder. Rüyada ölü kız bebek doğurmak ise rüyayı gören kişinin kendisine kolaylık, bolluk, huzur, bereket ve rahatlık elde edeceği bir işi gerçekleştirememesine ve bu imkanın kendisine sunulmamasına yorulur.

  Rüyada Doğum Yaptığını ve Kızının Olduğunu Görmek

  Rüyada doğum yaptığını ve kızının olduğunu görmek maddi sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşma anlamı taşır. Böyle bir rüya gören kimsenin çok uzun zamandır uğraştığı ve çok istediği bir iş olumlu sonuçlanacaktır. Hayra yorulması gereken bu rüya, özellikle de maddi sıkıntılardan kurtuluşun ve günahlardan temizlenmenin sembolüdür.

  Rüyada Doğum Yaptığını ve Oğlunun Olduğunu Görmek

  Rüyada doğum yaptığını ve oğlunun olduğunu görmek pek çok yorumcuya göre farklı anlamlar taşır. Yani kimisi rüyada erkek bebek doğurmanın şifa ve esenliğin habercisi olduğunu söylerken kimisi de çile ve çeşitli rahatsızlıkların işareti olduğunu belirtir. Yine de Müslüman rüya tabircileri bu rüyayı genelde olumluya yorarlar. Rüyayı gören kişinin, sağlıkla, kazançlı ve mutlu bir yaşam süreceklerine inanırlar. Hatta rüyada ikiz erkek doğurmak, kişinin toplumda itibar kazanacağına dalalet eder.

  Rüyada Tekrar Doğum Yaptığını Görmek

  Rüyada tekrar doğum yaptığını görmek; kazanç kapılarının sonuna kadar açılması, dertlerden kurtulma ve geçmişi geride bırakıp bugünün tadını çıkarma anlamına gelir. Ayrıca bu şekilde bir rüya gören kimsenin diğer evlatlarının huzurlu ve ferah bir yaşamı olacaktır. Yüzleri hep gülecek ve toplumda saygı duyulan kimseler olacaktır.

  Rüyada Yeni Doğum Yaptığını Görmek

  Rüyada yeni doğum yaptığını görmek, kişinin işinde yapacağı atılımlardan ve alacağı risklerden alnının akıyla çıkacağı manası taşır. Çok zengin bir hayat sürmese bile, kimseye muhtaç kalmadan yaşayacağının habercisidir. Zararlı alışkanlıkların terk edileceği ve uzun süredir olumlu haberler beklediği bir yerden iyi dönüt alacağına işarettir.

  Rüyada Üçüz Doğum Yaptığını Görmek

  Rüyada üçüz doğum yaptığını görmek, rüya sahibine farklı yerlerden gelecek güzel haberleri müjdeler. İş hayatında yüksek mertebelere ulaşacağını ve bu elde edilen başarıların aşk hayatını da olumlu yönde etkileyeceğini anlatır. Bu rüyayı gören kimse, çok büyük şanslar elde eder ve bunları değerlendirmesi durumunda ona kazançlı kapılar açılır. Daha önceki maddi kayıplarını kısa sürede kapatır.

  Rüyada Uçakta Doğum Yaptığını Görmek

  Rüyada uçakta doğum yaptığını görmek, kişinin önüne çıkan engellerin üstesinden geleceği anlamı taşır. Geçmişte itibar kaybedildiyse, onun geri kazanılacağının habercisidir. Bu rüyayı gören kimse, kısa zamanda müjdeli haberler alır. Rüya sahibi karşısına çıkan sıkıntılı vaziyetlerden kurtulmak için çok uğraşacak ama sonunda her şeyin üstesinden gelecektir.

  Rüyada Tuvalette Doğum Yaptığını Görmek

  Rüyada tuvalette doğum yaptığını görmek, meşakkatli bir yola çıkmak ve o yolda çok zorlanmak demektir. Hatta kişi, o yolda yardıma ihtiyacı olacak ama buna rağmen bir yoldaş bulamayacaktır. Çok uğraş verdiği işler için müthiş bir hevesle uğraşırken, kötü zamanlama ya da ani gelişen olaylar yüzünden hayal kırıklığına uğrayacaktır. Tuvalette doğan bebek ölü ise bu, kişinin uğursuz ve bunalımlı bir dönemden geçeceğini ve sağlık problemleriyle karşılaşacağı anlamı taşır.

  Rüyada Doğum Yaptığını ve Kan Görmek

  Rüyada doğum yaptığını ve kan görmek uğursuzluğu ifade eder. Bu rüyayı gören kimse özellikle de hamile bir kadın ise, düşük yapmaya yorulur. Kişi, hamile değilse de hayatı genel itibariyle uğursuz bir dönemden geçecektir.

  Rüyada Hastanede Doğum Yaptığını Görmek

  Rüyada hastanede doğum yaptığını görmek, genelde hayırlı bir durumdur. Kişi hastaneye yürüyerek gidiyorsa bu, onun ayakları üstünde durabilen ve kimseye muhtaç olmadan yaşayabilen biri olduğunu gösterir. En zor anda bile sapasağlam durabilen bir mizaca sahip olduğunu ifade eder. Ancak hastaneye koşar adımlarla gidiliyorsa, rüya sahibi yakın zamanda bir ümitsizlik yaşayacaktır ve bu durumla yalnız baş etmek zorundadır.

  Mynet Youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler