MAGAZİN

Sadakatsiz 14. son bölüm final sahnesi! Sadakatsiz'de inşaattan düşen kişi Volkan mı Selçuk mu?

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz 14. yeni bölümüyle ekrana geldi. Sadakatsiz'in son bölümünde Asya ve Nil, Volkan'ın planını ortaya çıkarmak için Selçuk'a oyun oynadı. Ancak sonunda oyunu öğrenen Selçuk çılgına döndü ve şehirden kaçmak üzere olan Nil'in peşine düştü. Selçuk'tan kaçan Nil ise bir inşaata sığındı. Nil'e yardıma Volkan da geldi. Ancak Nil'i kurtarmak isterken bir kişi Asya'nın gözü önünden inşaattan düştü. Peki Sadakatsiz'de Volkan mı yoksa Selçuk mu aşağıya düştü?

Sadakatsiz dizisi 14. yeni bölümüyle 20 Ocak Çarşamba akşamı ekrana geldi. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölümde Volkan, Asya'nın peşini bırakmadı. Volkan'ın Asya'yı takip etmesi için tuttuğu Selçuk ise, yaptığı şantajlarla Volkan'dan para aldı.

VOLKAN MI YOKSA SELÇUK MU İNŞAATTAN DÜŞTÜ?

Selçuk, Nil'e değerli bir yüzük alarak evlenme teklifinde bulundu. Ancak Asya'yla Selçuk ve Volkan'ın planını ortaya çıkarmak için plan yapan Nil, içine düştüğü durum karşısında ne yapacağını bilemedi. Asya'yı arayan Nil'in konuşmalarını duyan Selçuk ise oyuna geldiğini anlayınca deliye döndü. Bir yandan Asya'yı tehdit eden Selçuk diğer yandan ise şehirden kaçmaya çalışan Nil'in peşine düştü.

Sadakatsiz son bölümde final sahnesinde ise otogara gelen Selçuk'tan kaçmaya çalışan Nil bir inşaatın tepesine çıktı. Selçuk'u takip eden Volkan da yanlarına geldi.

s1

Ancak Volkan ve Selçuk, Nil'i kenara çekmek isterken bir kişi aşağıya düştü.

s2

Final sahnesinde inşaattan düşen kişinin kim olduğu merak konusu oldu. Asya ise düşen kişinin Volkan olduğunu sandı ve büyük şok yaşadı.
asya

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?v

Üzerindeki baskı yüzünden stres altında olan Ali, kendisine beklenmedik bir yerden destek bulur. Asya’nın Ali için endişeleri artarken, Volkan Selçuk tarafından iyice köşeye sıkıştırılmıştır.

60055ded3ab1661d54a7037b

Üzerindeki baskı yüzünden stres altında olan Ali, kendisine beklenmedik bir yerden destek bulur.

60055ded3ab1661d54a70377

Nil’in Selçuk’la kurduğu ilişki hızla çıkmaza sürüklenirken, Asya ile başlattıkları bu riskli oyun kimleri hangi tehlikeyle karşı karşıya bırakacaktır.

60055ded3ab1661d54a70378

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Bu dizileri izleyenler ve yapımcılar Allah akıl vermiş ama boş
volkitolkii
volkanın düştüğünü sanıp aşkım bitanem diye üzülmezse iyidir.
Geri Dön