MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Sadakatsiz'den sonra Gülcemal dizisinde! Melis Sezen yeni rolünü paylaştı, Seda Sayan çok beğendi

Sadakatsiz dizisiyle yıldızı parlayan Melis Sezen yeni diziyle ekrana dönüyor. Melis Sezen ve Murat Ünalmış'ın başrolünü paylaştığı Gülcemal dizisinden merakla beklenen fragman yayınlandı. Nefretle başlayan bir aşkı konu alan diziden bir kare paylaşan Melis Sezen'e beğeni yağdı. Seda Sayan da oyuncuyu çok beğendi.

Sadakatsiz dizisinde Derin rolüyle dikkat çeken Melis Sezen yeni diziyle ekranlara dönüyor. Başrollerini Murat Ünalmış ve Melis Sezen'in paylaştığı Gülcemal dizisinin oyuncu kadrosunda Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel yer alıyor.

FOX TV'de yayınlanacak olan Gülcemal dizisi fragmanını paylaşan Melis Sezen'e beğeni yağdı. "Yüreğim pır pır. Bambaşka bir heyecan var içimde" diyen Sezen'e Seda Sayan "Tanıtım harika hayırlı olsun bitanem" yazdı.

gulcemal-dizisinin-merakla-beklenen-ilk-fragmani-15711009_643_m

GÜLCEMAL KONUSU

Konusu ve oyuncularıyla sosyal medyada da çok konuşulan dizi; annesinin küçükken terk edip karanlık bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal (Murat Ünalmış) ile güzeller güzeli Deva'nın (Melis Sezen) nefretle başlayıp giderek ateş, tutku ve fırtınanın girdabına savrulan aşkını konu alıyor.

gulcemal-dizisinin-merakla-beklenen-ilk-fragmani-15711009_3998_m

Vitrin


En Çok Aranan Haberler